Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Tutek jak zrobic serwer na plikach by derin (Jest takowy)?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robisz tka jak pozostałe:

  1. Dodajesz nową maszynę wirtualną
     
  2. Wchodzisz w Setings --> Network --> Ustawiasz Bridge Adapter a pod spodem Hamachi network...
     
  3. Uruchamiasz serwer, klikasz Start
     
  4. Gdy poprosi Cię o passy wpisujesz ( nie znam do plików Derina)
     
  5. Po zalogowaniu wpisujesz
    sysinstall


     

  6. I wybierasz następująco: Configure --> Networking --> Interfaceces gdy wyskoczy ci jakieś okienko to dajesz no ( mogą Ci wyskoczyć dwa okienka , w obu dajesz No)

  • Host to nazwa serwera
  • Domain zostawiasz
  • IPv4 Geteway IP z Hamachi
  • Name Server: 192.168.1.1
  • IPv4 Adres : IPz Hamachi z końcówką .100
  • Netmask Zostawiasz
  • Extra Options zostawaisz
  • klikasz na samym dole OK
  • Gdy wyskoczy Ci okienko klikasz yes
  • Teraz Cancel --> Cancel --> Exit Install
  • wpisujesz /etc/rc.d/netif restart
  • następnie reboot

Później gdy poprosi cię o Login i Hasło wpisujesz je następnie startujesz serwer komendą /start lub ./ start ( jak już mówiłem plików Derina nie używałem, i nie znam komendy startowania serwera.)

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...