Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Świąteczny (mini)konkurs w dziale Konsole


Mongoły_Back

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

 

Z okazji świąt postanowiłem zorganizować mini konkurs w dziale. Trochę spóźniony ale jak to mówią - liczą się intencje. Bardzo łatwo możecie wygrać zdjęcie 5% z paska ostrzeżeń. Wystarczy pod tematem napisać plst z treścią "Kocham św. Mikołaja i świąteczny czas".

 

Każdy inny post będzie uznawany za spam. Konkurs trwa do 26grudnia do godz. 23:59.

 

 

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2013!

 

 

Nie dajemy talonów!

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

Kocham św. Mikołaja i świąteczny czas :D Najlepszego wszystkim :>

 

 

Nie dajemy talonów!

Teraz to mówisz? :D

Opublikowano

Kocham Świętego Mikołaja i Świąteczny czas, oraz chciałbym zyczyć wszystkim wesołych, pogodnych i radosnych świąt

Mój Komputer:

Procesor: Intel Core i5-7600k, COOLER: NOCTUA NH-U12S, Płyta Główna: ASUS PRIME Z270-A, Karta Graficzna: MSI NVIDIA GEFORCE GTX 1070 GAMING X, RAM : 2X8GB CORSAIR VENGEANCE 3000MHZ DDR4, ZASILACZ: EVGA SUPERNOVA 650W G3 FULLY MODULAR, OBUDOWA: COOLERMASTER MASTERBOX LITE 5, DYSKI: SSD 120GB, HDD 2TB

 

 

Gość _Shadowlord
Opublikowano

Kocham świętego mikołaja i świąteczny czas.

 

Nie, nie kocham.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...