Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Słuchawki do dubstepu za 600-700 złotych.


adamus940

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szukam jak najlepszych słuchawek w tym przedziale cenowym, jestem faworytem dubstepu, zależy mi na głośnym wyraźnym czystym bassie i bardzo dobrym wokalu, jak w przykładowych piosenkach :

 

 

Stephen Swartz - Bullet Train

Sierra Leone - Mt Eden Dubstep

 

Czy też mocny bass :

 

Slangor - Dragonflies

Daj + to nie boli

 

~~♦ Miami Heat ♦~~

heatssigclean.jpg

Opublikowano

Beatsy lub Focal Spirit ONE.

Co do tego drugiego modelu to również polecam, ale jeśli chodzi Ci głównie o bass to nie najlepiej to widzę, tutaj masz wycinek z recenzji:

bas wywarzony wiec jezeli szukasz sluchawek i chcesz glownie czuc potezne basy to nie wybieraj Spirit One.
1356721310-U739101.png

Opublikowano

Tylko ze Beatsy są drogie a płaci się 30% ceny za to że są noszone przez sławne osoby i się robi szpan na wiochę w nich tak samo jak z urzadzeniami od Appla ( Prawda są najlepsze ale czasem przesadzają ).

 

Myślałem nad Sennheiserami Hd 595 oraz Sennheiser HD380 Pro , Denon AH-D1100

Daj + to nie boli

 

~~♦ Miami Heat ♦~~

heatssigclean.jpg

Opublikowano

Podam ci bardzo tanie ladne i dobre . Maja dobry bass i czysto graja . Philips SHL3000 sam je uzywam , zaplacilem 20 euro .

 

Na czym bd odtwarzał muzykę? Jeżeli na kompie jaka karta graficzna?

Na czym bd odtwarzał muzykę? Jeżeli na kompie jaka karta graficzna?

Raczej jaka karta dzwiekowa ! xD

Opublikowano

Właśnie nie wiem na czym będe odtwarzał. Mam telefon Sony Ericsson xperia Arc S i nie wiem czy nie dokupić sobię ipoda 4g 32gb ( będą lepiej grać z ipodem? )

 

Dla mnie to obojętne czy zamknięte czy douszne.

 

Podobno douszne psują słuch?

Daj + to nie boli

 

~~♦ Miami Heat ♦~~

heatssigclean.jpg

Opublikowano

Na czym bd odtwarzał muzykę? Jeżeli na kompie jaka karta graficzna?

 

 

Ale gafa xD ale masz rację chodziło mi o dźwiękową

 

Właśnie nie wiem na czym będe odtwarzał. Mam telefon Sony Ericsson xperia Arc S i nie wiem czy nie dokupić sobię ipoda 4g 32gb ( będą lepiej grać z ipodem? )

 

Dla mnie to obojętne czy zamknięte czy douszne.

 

Podobno douszne psują słuch?

 

Różnica bd między ipodem a smart fonem, tylko czy jest ona warta tej ceny?

Weź zamknięte lepiej tłumią dźwięki z zewnątrz więc możesz słuchać ciszej, a ciszej to zdrowej dal słuchu.

Opublikowano

Tradycyjne Beatsy:

 

http://allegro.pl/sluchawki-monster-beats-studio-black-okazja-i2891103898.html

 

.. lub inne wytwory za masakryczną cenę:

 

http://allegro.pl/sluchawki-sennheiser-hd-598-hd598-hit-na-prezent-i2870284769.html

 

http://allegro.pl/sennheiser-rs160-bezprzewodowe-nowe-sklep-hit-i2898280597.html

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

Oczywiście Beatsy Tak tak 80% ceny to Naklejka ale jak lans to lans :]

 

Jaki źródło ???

 

Jeśli używasz kiepskiego źródła czytaj komputer twój telefon to po co ci słuchawki za tyle kasy ???

 

Najlepiej grający sprzęt od apple jest iPod z chipem wolfsona tak jak mój s3 strasznie dużo wyciśniesz z tego Audio Huba

 

Sennheiser HD 598 ???

 

No i jaka jakośc muzyki bo jak zwykłe mp3 to bierz słuchawki za 300zł -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...