Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WestCraft] [Nowy Spawn,Nowa Ekipa!] [Survival + Frakcje] 100 Slotów [Zapraszamy!][Otwarcie 26 grudnia około 10.00]


ProstyAs

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg WestMine

Nazwą i spawnem chcemy uciec od zimy i zapewnić sobie chodz troche lata za którym wszyscy tęsknimy

biggrin1.png.

 

informacje.png

strzalka.gif TYP: Survival+Frakcje

strzalka.gif Sloty: 100

strzalka.gif IP: 188.116.32.61:25565

strzalka.gif Potwory: Tak

strzalka.gif Zwierzęta: Tak

strzalka.gif PvP: Tak poza Strefa

strzalka.gif Premium: Nie

strzalka.gif Nether: Tak

strzalka.gif BialaLista:Brak

 

admini.png

Właściciele-ProstyAs,Dymot0,TheRamzeS

Gośc od pluginów,PluginMajster-MrCamperek

pluginy.png

Ponad 20 doskonale dobranych pluginów

inf.png

Jest to jedyny serwer na , którym nie ma co miesiąc zmian mapy , administracja to nie dzieci ! Przede wszystkim nie ma czegoś takiego jak \"jestem kolegą admina i dostane itemki\" Nie ma faworyzacji miedzy graczami ! Panuje mila atmosfera w której poczujesz się jak w domu . Najważniejszą rzeczą jest to że serwer nie posiada lagów. Wejdz a przekonasz sie sam/sama. Dodatkowo jest możliwość zakupienia , 3 Staki Obsydianu , pakiety Ex\'pa , mobspawnera (gdzie można sobie wybrać jakiego się chce mobka)

Dozwolone Moby

- Creeper

- Szkielet

- Zombie

- CaveSpider

- Spider

- Krowa

- Swina

- Kurczak

Zabronione jest:

- MagmaCube

- Enderman

- Blaze

- Ghast

- EnderDragon

- Czarownica

- NPC

- Witcher

Do zakupu wystarczy obecność na serwerze nie będziesz musiał/musiała czekać na Admina , aż wejdzie , wystarczy na stronie forum wpisać Nick i kod aktywacyjny poprzedzający wysłaniem SmS.

Także serdecznie Zapraszamy na Serwer gwarantujemy godziny nie zapomnianej gry !

Ważna żeczą jest to że poszukujemy kogoś kto by nam nagrał jakąś dobrą,lepszą reklame na Yt,miło by było gdyby ta osoba miała choć troche widzów na kanale.Osoba ta niech zgłosi sie do Administracji serwera,oczywiście zostanie nagrodzona.Ostatnią wązną żeczą jest to iż poszukujemy serwer głosowy TeamSpeak3 który były dla całego serwera WestCraft.Forum serwera zosanie niedługo utworzone,strona już w zasadzie kupiona jest ale nic na niej niema,nasz człowiek od tego TheramzeS zajmie sie tym po świętach.

Pozdrawiam wszystkich i życze udanej gry na serwerze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...