Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]IPhone 3g 8gb czy zostać przy Gt540


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka mam takie pytanko mogę kupić iphona nowiutki stan za 300zł a nawet zejdzie koleś z ceny czy zostac przy gt540(swift) porysowany przód i tyl . Kase moge wydac do 450zl, lub dac temu gosciowoi starego takiego lapka i doplacic 100zl za Iphona( laptop nie potrzebny),lub co polecacie do 450zł nowy lub uzywany coś na windowsie/androidzie jak można linki na gg lub tu pw

 

 

sygna.png

Opublikowano

Ale nie zależy mi tak na tym aparacie,mam możliwość dania mu złoma tego lapka 2x,1,9Ghz ram 512 wifi (laptop nie wiem ktory rocznik) i dopłacić 100zł to chyba sie oplaca,bo ten 3gs ma lepszy procek raczej,a ten 3g jest na JailBracku w dodatku 3.0 OS

 

 

sygna.png

Opublikowano

jeżeli Ci nie zależy na aparacie itp. to po co się pytasz bierz iPhona ja miałem 3g 16g, wcale nie narzekałem oczywiście 4s o wiele lepszy <3



 
Opublikowano

hmm byłem ,obejrzałem lekkie ryski z tyłu na przodzie w jednym miejscu. Powidziałem że daje mu 270zl on ze pomysli i napisze na gg,co do innego telefonu macie jakieś pomysły z telefonem do 400zł ?

 

 

sygna.png

Opublikowano

Jailbreak to rzecz względna, sam dasz radę go zrobić, bierz 3GS nie pożałujesz o ile będziesz o niego dbał.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...