Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak włączyć telewizor


OgarnijSię

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będziesz potrzebował:

 

1.Telewizora.

2.Pilotu od telewizora (tak, twojego).

3.Piwa.

3.9000 zł.

4.GPS.

5.DługoPiSu.

6.Notatniku.

7.Młotka.

8.Gwoździ.

 

Zaczynamy!

 

1.Najpierw zlokalizuj telewizor.

2.Nie, to jest mikrofalówka.

3.To piec. Szukaj dalej, aż znajdziesz.

4.To jest lodówka, a skoro już tu jesteś, to weź piwo i się napij.

5.O, wreszcie znalazłeś.

6.Tak, to pudełko 10-calowe to twój telewizor.

7.Załącz GPS.

8.Zapisz współrzędne twojego telewizora.

9.Teraz zlokalizuj pilot.

10.Nie, to nie pilot, to kibel.

11.Znalazłeś pilot, brawo!

12.Zapisz współrzędne twojego pilota.

13.Namierz przodem pilota współrzędne telewizora.

14.Jak to jak? Wpisz je.

15.Jak to gdzie do GPSa! A GPS podłącz do pilota.

16.Kliknij przycisk włączający.

17.To ten czerwony u góry.

18.Jak to, nie ma czerwonych przycisków?

19.Idź do sklepu po nowy telewizor, najlepiej taki za 8997,50 PLN, 2,50 będzie na baterie.

20.Nie, ten jest bez pilota.

21.Tak, ten ma pilot, ale bez czerwonych przycisków.

22.O, ten bedzie dobry!

23.Zanieś go do swojego pokoju.

24.Co z tego, że mieszkasz na 25 piętrze a winda się zepsuła?

25.Dobra, postaw telewizor na ziemi.

26.Jak to przewrócił ci się? To Plazma/LCD/przenośne Mini Full HD?

27.Przybij go do ściany.

28.Teraz powtórz punkt 1.

29.Teraz powtórz punkty 7-17.

Nie działa?

3p.Podłącz telewizor do prądu, anteny/satelity, DVD, kina domowego, kablówki i kto wie do czego jeszcze.

Powtórz punkt 29.

Dalej nie działa?

Włóż baterie... oczywiście do pilota.

Nie ma w domu baterii?

Skocz do sklepu z bateriami.

Powtórz punkt 34.

Powtórz punkt 29.

Nie działa? Pewnie musiałeś go zniszczyć gwoźdźmi.

Idź się upić.

Co to, ostatnia kasa poszła na telewizor? Zabij się albo uzbieraj 9000 zł i wróć do punktu 1.

eQUQa.png
Opublikowano

WTF? Co to ?

Dobrze ze mój tata sie z tym uporal to ja nie musiałem ^^

"Jeżeli coś chcesz, to powiedz, i tak tego nie dostaniesz"

Opublikowano

Napracowałeś się pisząc ten poradnik xD. Lajk sie należy bo zasłużyłeś, dzięki tobie zmieni się moje życie, wreszcie będę mógł oglądać telewizor <3 Ale ale, jak przełączać kanały 8S

Opublikowano

@up

Tego ci nie napiszę.Tylko Pan Bóg wie.

xD

Może znajdzie się jakiś zajebiscie pro elo elo człowiek który opisze jak to się robi. <3

 

@Czekam na dalsze tuty

Opublikowano

Napracowałeś się pisząc ten poradnik xD. Lajk sie należy bo zasłużyłeś, dzięki tobie zmieni się moje życie, wreszcie będę mógł oglądać telewizor <3 Ale ale, jak przełączać kanały 8S

To tak

1. Wez pilot do ręki

2. Znajdź podłogę

3 nie to nie podłoga to telewizor

4 jebnij pilotem o podłogę jak najmocniej

5 nie dział powtórz numer 4

"Jeżeli coś chcesz, to powiedz, i tak tego nie dostaniesz"

Opublikowano

To tak

1. Wez pilot do ręki

2. Znajdź podłogę

3 nie to nie podłoga to telewizor

4 jebnij pilotem o podłogę jak najmocniej

5 nie dział powtórz numer 4

To tak

1. Wez pilot do ręki

2. Znajdź podłogę

3 nie to nie podłoga to telewizor

4 jebnij pilotem o podłogę jak najmocniej

5 nie dział powtórz numer 4

Niestety nie działa, wiedziałem że nie ma nikogo mądrego, który wie jak przełączać kanały ;(

Opublikowano

poziom gimbazy spada coraz bardziej

 

nonsensopedia.wikia.com/wiki/Poradnik:Jak_włączyć_telewizor

Jestem zdruzgotany postawą założyciela tematu

 

@Oftopic

!Za 7 dni moja 4 rocznica rejestracji na forum!

Po czterech latach wbiłem 400 postów, brawa dla mnie!!

nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

Jestem zdruzgotany postawą założyciela tematu

 

@Oftopic

!Za 7 dni moja 4 rocznica rejestracji na forum!

Po czterech latach wbiłem 400 postów, brawa dla mnie!!

GZ !

 

@Top

Nie poradziłem sobie. Poległem na pierwszym punkcie :(

simply.4557.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...