Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Od zera do kodera czyli Od czego zacząć i na czym skączyć


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz prosto z bani chce nauczyć się wszystkich języków codowanie napiszcie od jakiego zacząć potem jaki 2 3 i tak do ostatniego i jeszcze jak możecie to jakieś poradniki z tym dam + :)

Opublikowano

A# .NET

A# (Axiom)

A-0 System

A+

A++

ABAP

ABC

ABC ALGOL

ABLE

ABSET

ABSYS

Abundance

ACC

Accent

Ace DASL

ACT-III

Action!

ActionScript

Ada

Adenine

Agda

Agora

AIMMS

Alef

ALF

ALGOL 58

ALGOL 60

ALGOL 68

Alice

Alma-0

AmbientTalk

Amiga E

AMOS

AMPL

APL

AppleScript

Arc

ARexx

Argus

AspectJ

ASP.NET

Assembly language

ATS

Ateji PX

AutoHotkey

Autocoder

AutoIt

AutoLISP / Visual LISP

Averest

AWK

Axum

B

Babbage

Bash

BASIC

bc

BCPL

BeanShell

Batch (Windows/Dos)

Bertrand

BETA

Bigwig

Bistro

BitC

BLISS

Blue

Bon

Boo

Boomerang

Bourne shell (including bash and ksh)

BREW

BPEL

BUGSYS

BuildProfessional

C

C--

C++ - ISO/IEC 14882

C# - ISO/IEC 23270

C/AL

Caché ObjectScript

C Shell

Caml

Candle

Cayenne

CDuce

Cecil

Cel

Cesil

Ceylon

CFML

Cg

Chapel

CHAIN

Charity

Charm

Chef

CHILL

 

Tak na dobry początek. Jak już opanujesz, to zgłoś się po kolejną część listy.

mjut.png
Opublikowano

Ja zacząłem od HTML, potem trochę liznąłem JAVY , potem C++ a teraz PHP ale kolejność nauki to chyba sprawa indywidualna ;)

 

 

... May the odds be ever in your favour ... All you need is love ... Now boy, now you own me ...

Weteran
Opublikowano

Prośba a możesz mi te najważniejsze powybierać?? bo ja tu widze jednak troche nieużywanych

Chciałeś wszystkie, to dostałeś wszystkie.

Jeżeli nie wiesz od jakiego języka zacząć, to zacznij od np. pascala. Zaznajomisz się z programowaniem i dowiesz się jakiego typu programu będziesz chciał pisać dalej.

Opublikowano

http://helloworldsite.he.funpic.de/hellotoc.htm

 

Wersja z bonusem. Masz jeszcze program "Hello World" do każdego z języków ;_;

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...