Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Just cause 2 -Sterownik ekranu przestał odpowiadać,ale odzyskał sprawność


witek71

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka mam problem gram sobie w just cause 2 i podczas grania tak z 5 minut gra się zawiesza robi się czarny ekran i w dolnym pasku pojawia się coś takiego: Sterownik ekranu przestał odpowiadać,ale odzyskał sprawność sterownik ekranu amdkmdap przestał odpowiadać ale odzyskał sprawność.

 

Dodam że jak poruszam kursorem na tym czarnym ekranie to są dźwięki wyboru opcji tak jak w menu.

Dodam jeszcze że przy pierwszym i drugim uruchomieniu działało dobrze.

 

Mój sprzęt nie należy do najlepszych ale just cause 2 na minimalnych detalach się nie zacina.

 

 

Oto screen:

post-412072-0-24501800-1356452333_thumb.jpg

Szkoła jest jak więzienie.Aby się wydostać potrzebny jest klucz.

A tym kluczem jest WIEDZA.

 

Opublikowano

1. Spróbuj odpalić na mniejszej lub większej rozdzielczości ekranu.

2. Odłącz i podłącz kable monitora, bo może słabo trzymają (sprawdź w monitorze jak i w komputerze czy się trzymają).

3. Gra oryginalna czy pobierana? ;)

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

1. Próbowałem nie działa

2.Spróbuję :)

3.Gra Oryginał

 

A co to znaczy sprawdź czy w komputerze sie trzymają? ^^ bo z tyłu monitora odłączyłem i podłączyłem ale niewiem jak sprawdzić w kompie :) a może to to samo tylko ja taki głupi jestem... :D

Szkoła jest jak więzienie.Aby się wydostać potrzebny jest klucz.

A tym kluczem jest WIEDZA.

 

Opublikowano

Po prostu zobacz, czy kabel idący od monitora do komputera jest dobrze podpięty. Jeśli dostałeś z komputerem jakieś płyty, to zobacz, czy nie ma nic tam związanego (płyty) z Twoim monitorem.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

Ech dalej to samo może jakieś inne pomysły? Kurde no przeglądałem google i tam dużo osób miało z tym problemy ale nie w grze tylko ogólnie a ja wogle tego nie mam tylko w tedy kiedy odpalam gre i chwile pogram to tak mam. Musi być jakieś rozwiązanie jakiś program czy "CUŚ"

 

 

 

HELP!!!

Szkoła jest jak więzienie.Aby się wydostać potrzebny jest klucz.

A tym kluczem jest WIEDZA.

 

Opublikowano

Podaj parametry komputera, przede wszystkim jaką masz kartę graficzna.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

Windows Vista Home Premium

Service Pack 2

Pentium? Dual-Core CPU E5200 @ 2.50 GHz 2.50 GHz

Ram: 2 gb

32 bit-y

Ati Raedon HD 3600 SERIES

Szkoła jest jak więzienie.Aby się wydostać potrzebny jest klucz.

A tym kluczem jest WIEDZA.

 

Opublikowano

Tematy odświeżamy dopiero po upływie 24h od poprzedniego posta.

 

Zainstaluj DirectX 10.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

Zainstalowałem, i gra się nie włącza :/ odpala się robi czarny ekran i po chwili wywala do pulpitu bez ŻADNEGO błędu ;/

 

 

 

Jakieś Pomysły???

Szkoła jest jak więzienie.Aby się wydostać potrzebny jest klucz.

A tym kluczem jest WIEDZA.

 

Opublikowano

Chyba spróbuje reinstall bo już kompletnie nie mam pomysłu ;/

 

Skorzystam z trybu edycji i napisze czy reinstall pomógł.

 

Sory że tak późno i gra nie działa zrobiłem reinstall i jak odpaliłem to pojawił się czarny ekran i wogule nie znika dopiero trzeba ctrl alt delete i usunąć przez menadżer zadań. Dodam że raz się włączyło.

 

 

 

 

Może to jest wskazówka : gdy próbuje uruchomić jaki administrator to wyskakuje mi okienko: W magazynie brak miejsca dla wykonania tej operacji.

Szkoła jest jak więzienie.Aby się wydostać potrzebny jest klucz.

A tym kluczem jest WIEDZA.

 

Opublikowano

Sorki że tak spamie ale cały czas probuje coś zrobić aby gra działała.

Zainstalowałem poprzednie sterowniki do karty i zadziałało na razie zobaczyłem tylko menu i wyłączyłem gdyż chciałem powiadomić was o tym :P

 

Zaraz sprawdzę czy GŁÓWNY problem również znikł.

 

 

 

 

 

 

 

PROBLEM NADAL WYSTĘPUJE :/

 

POMOCY

 

//triplepost

Szkoła jest jak więzienie.Aby się wydostać potrzebny jest klucz.

A tym kluczem jest WIEDZA.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...