Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Aktualnie działających expbotów na prywatne servery


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jak w temacie (zależy mi najbardziej żeby pelerynki dobrze działały)

będę nagradzał plusikami ;)

 

@Edit

Przepraszam, zapomnialem dopisqc ze szukam innych expbotow i mobberhackow niz autorstwa kamera poniewaz mam z nimi maly problem

Opublikowano

http://metin2mod.tk/ml2010sf.html

http://metin2mod.tk/multihack.html

Mobberhack:

http://www.mpcforum.pl/topic/493501-dlmobberhack-pl/

Zapomnialem dopisac ze szukam innych hackow niz autorstwa kamera

Ale i tak dziieki za fatyge

 

Nie ma co komplikować, mobber hacka masz w kamerze.

 

Moze i tak ale mam z nim problem z resztta jak jedna trzecia osob ktore go uzywaja i maja blad z microsoft visual++ runtime dlatego szukam innych

Bywalec
Opublikowano

Na każdy Ci będzie wyskakiwać ten błąd, to jest wada klienta, nie Twoja lub cheat'a.

 

Lecz dla pewności zainstaluj to:

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=29

Opublikowano

Juz to przerabialem wszystko lacznie z tymi linkami, aktualizowaniami clienta itd... i wiem ze wina nie lezy po mojej stronie bo 1/3 osob to ma.

Dobra odbieglismy troche od tematu.

 

Prosze o dalsze propozycje

Bywalec
Opublikowano

zanim podasz jakis link to upewnij sie czy to co podajesz jeszcze działa a nie nabijasz zbędne posty...

Ten działa, bynajmniej mi.

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...