Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie] przeniesieni gier z steam na innego kompa


homeg3289

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

chcialem was zapytac czy mozna przeniesc gry steam na innego kompa?

dostalem nowego kompa ale mam tylko 10 gb neta na miesiac i mi to nie wystarczy aby sciagnac tf2 gmoda hl2 ep 1 2 portal 2.

Opublikowano

Sprobuj. Musisz kopiować całe pliki i w tym samym miejscu wkleic. Lecz moga sie nie zgadzac klucze rejestru i takie tam pierdoly.

Pomagam w sprawach komputerowych

 

Opublikowano

Sprobuj. Musisz kopiować całe pliki i w tym samym miejscu wkleic. Lecz moga sie nie zgadzac klucze rejestru i takie tam pierdoly.

 

dobra to nie mam innego wyboru.

musze czekac az mi kupi internet stacjonarny bo nie chce tego robic z 1000 godzin

300 godzin na dapakowanie 400 godzin na skopjowanie i 250 godzin na wklejenie

Opublikowano

Może po prostu skopiuj całego steama z jednego kompa na drugi i po problemie? gry będą i wgl wszystko będzie. Nie wiem jak to działa ale to dosyć logiczne i według mnie proste rozwiązanie.

Opublikowano

Nie prościej zrobić kopię zapasową gier? Plik > Zapasowe gry... i postępujesz według instrukcji...

Nagrywasz dane pliki na płytki CD/DVD co wolisz i włala.

"Alea iacta est!"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...