Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Konkurs] Noworoczny konkurs w FanART


xamizo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1356435532-U284704.png

Jak wiecie zbliża się nowy rok, z tej okazji w FanArt pojawi się konkurs obejmujący dwie kategorie, które opiszę poniżej.

kwadr.gif

1356435549-U284704.png

Konkurs obejmuje dwie kategorie, a mianowicie

  • Grafika
  • Wiersz

O tematyce noworocznej.

Możecie zrobić co wam się tylko wymarzy, tapety, sygnatury, loga, bannery, rymowanki, poważne wiersze i tym podobne. kwadr.gif

1356435562-U284704.png

1. Zakaz plagiatowania prac w jakikolwiek sposób, każdy plagiat proszę zgłaszać teamowi FanArt,

2. Każdy użytkownik może wstawić jedną pracę z każdej kategorii,

3. W tym temacie piszemy tylko posty zawierające prace na konkurs, pytania piszemy na pw. do organizatorów.

4. Zasady mogą ulec zmianie.

5. Zwycięskie prace wybierze cały team FanArt. (W składzie- xamizo, Casso, Moniś.)

6. Prace mogą być tylko o tematyce noworocznej, każda inna nie zostanie wzięta pod uwagę.

7. Prace oddajemy do 1.1.2013, temat zostanie zamknięty o północy ;-)

1356435575-U284704.png

Pierwsze miejsce -

9368_gold.png lub 4875_blue.png + talon na 10%

 

Drugie miejsce - Talon na 10%

 

Trzecie miejsce - Talon na 5%

1356435603-U284704.png

Życzymy wszystkim wspaniale spędzonego Sylwestra, oraz powodzenia w nowym roku, ten konkurs ma być dla was zabawą, a nie jakimś

przymusowym wysiłkiem, każdy znajdzie coś dla siebie!

kwadr.gif

Pozdrawia Team FanArt

 

Przypominam, że w tym temacie podajemy tylko prace, wszelkie pytania na pw. do organizatorów!

Opublikowano

Ale jajca, dziś xamizo konkurs ogłosił,

Kaś pisze wierszyk i ludzi zgłosił.

Pierwszy dzień świątali,

Mikołaj z reniferem dalej jechali.

Wczoraj wigilia 2k12 była,

caaaała rodzina do stołu przybyła.

Piszę wierszyk, bo chce wygrać

żeby na poprzednich się odegrać.

Niebawem mamy sylwestra

czuje melanż, bedzie ekstra!

xD

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Na początku chciałbym życzyć wszystkim Wam szczęśliwego nowego roku.

Przede wszystkim zdrowia, a reszta się sama ułoży :D

 

 

04140420285776522426.png

 

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Ja dla odmiany napiszę wierszyk :D

 

Tupu Tup, za krokiem krok,

Zbliża się już Nowy Rok!

Świecą gwiazdy, księżyc lśni.

Już minęło tyle dni..

Gdy Stary Rok nam panował,

To smutków, radości nie żałował.

A teraz odchodzi chwiejnie w mrok,

Niech żyje lepszy Nowy Rok!

Wznieśmy za niego toastów wiele,

By co dzień były same niedziele.

Byśmy swój czas w południe i wieczorem,

Mogli spokojnie spędzać przed monitorem.

Życzymy sobie zdrowia, miłości,

Spełnienia marzeń i obfitości.

I byśmy za rok znów się spotkali.

Wznieśli toast, życzenia skłądali

Niech żyje nam Nowy Rok !

Tupu tup, stary odszedł w mrok.. :D

Opublikowano

Pisałem przez 3 i pół h.! :)

 

Wiersz:

 

W nowym roku życzę tobie sukcesów na YouTubie,

Abyś podłączył głośniki w USB hubie.

Niech Ci służy Twój monitor,

Nim do domu wpadnie inkwizytor.

A dla Ciebie myszka,

Jak dla pracownika podwyżka.

Pod myszką podkładka,

Jak dla siatkarza siatka.

A jednostka centralna,

Jak ukochana panna.

Niech Ci grają co dzień głośniki,

Niszczą w pasjansie kiery i piki.

Dla ciebie klawiatura,

Jak dla jajka kura.

I Twoja drukarka,

Drukuje jak szyje niciarka.

A informatyczne zdolności,

Do rozruszania starych kości.

Krzesło podłóż pod tyłek,

Abyś sobie nie wycisnął żyłek.

Komputer ułóż na biurku,

Kable wieszaj na sznurku.

Tego życzę Ci w nowym roku,

Oby układało się jak w sudoku.

 

 

Grafika:

XtApf.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...