Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak Zwolnić 1 miejsce w eq by Sommer


Sommer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dużo osób mnie się pyta jak zwolnic te 5 miejsc w eq bo nie można bonować, co jakiś czas powstają tematy z zapytaniem bo im nie działa sposób z rangą (ja nie wiem, nigdy nie próbowałem) a ze ja znam ciekawy sposób i nawet prosty to się z wami podzielę. Próbowałem zrobić bota co po kliknięciu odwali cala robotę ale, no... nie dałem rady ;/ (chyba ze pomoże ktoś, kto dobrze ogarnia NomadMemory ?). Nie chciało mi się już myśleć jak tego bota zrobić ale mogę wam pokazać jak to zrobić ręcznie. No dobra ale o co chodzi? Cheat Engine. Szukamy adresu 1 miejsca w eq jego wartość zmieniamy na np 14009 czyli drewniana bransoleta +9 i pokaże nam się ta bransoleta w eq ale tylko wizualnie a co nam to daje, to ze możemy za nią złapać a łapiąc za nią tak naprawdę łapiemy prawdziwy item co tam się znajduje i ( bo prawdopodobnie nie da się wywalić) możemy przenieść np na ostatnie miejsce w eq .

 

Sposób 1

 

 

1. ściągamy cheat engine,

http://cheatengine.org/

 

2. odpalamy clienta, wchodzimy do gry ( ss z reinora )

post-234879-0-14958300-1356436422.jpg

3. odpalamy cheat engine,

4. klikamy żeby wybrać proces,

post-234879-0-24503200-1356436499.jpg

5. w moim przypadku to reinor a w twoim inny client,

post-234879-0-19146700-1356436602.jpg

6. klikamy add adres manualy,

post-234879-0-75537400-1356436739.jpg

7. zaznaczamy pointer i okienko się zmieni trochę

tam gdzie 74 trzeba wpisać 74 a niżej trzeba wpisać to co w oknie programu wyżej ( zaznaczyłem ) u mnie to Reinor.exe i do tego dopisujemy +3CE018 czyli u mnie to wygląda tak Reinor.exe+3CE018 i klikamy ok

post-234879-0-65350700-1356437370_thumb.jpg

 

8. adres nam się dodał i klikamy 2x na 0 żeby value zmienić, wyskoczy okienko i tam np 14009 czyli bransa +9 i klikamy ok

post-234879-0-05383300-1356437584.jpg

 

9. patrzymy do eq i zmieniamy zakładkę, czyli klikamy na 2 zakładkę i na 1 i już mamy na 1 miejscu ta branse

post-234879-0-94899400-1356437829.jpg

 

teraz ją łapiemy i kładziemy np na ostatnim miejscu w eq i nam zniknie i ... kładziemy jakiś item na 1 miejsce (już można) , odpalamy bsa i rura.

 

 

Sposób 2 Łatwiejszy

1. ściągamy pliczek

 

2. edytujemy go w notatniku

szukamy linijki

<Address>Reinor.exe+3ce018</Address>

usuwamy reinor.exe i wpisujemy nazwę procesu swojego clienta

można sprawdzić w menedżer zadań i procesy albo w cheat engine jak wybierzemy ten proces

np jeśli proces nazywa się Empirius.exe to ma wyglądać tak:

<Address>Empirius.exe+3ce018</Address>

jak zmieniliśmy to zapisujemy

3. odpalamy clienta ( mógł być już wcześniej odpalony)

4. odpalamy cheat engine

5. wybieramy proces naszego metka

6. klikamy file > load

7. szukamy tego pliku reinor1.ct i ok

8. jeśli dobrze wpisałeś nazwę procesu to wskoczy ci adres a value to będzie wartość(id?) itemku jaki znajduje się na 1 miejscu jeśli 0, bo masz zablokowane, to zmieniasz na np 14009 i kładziesz obok

 

Nie mogę znaleźć adresów na resztę 4 eq, one są na 99% wszystkie takie same w każdym metku, wiec na każdym cliencie powinno działać.

W 100% działa na Emperius i Reinor

 

To chyba na tyle, pozdrawiam i Wesołych świąt



"Wyznacz Sobie taki cel, że gdybyś go osiągnął, to zwaliłby Cię z nóg."

The Secret



Pomogłem? Daj +

Opublikowano

To jest tylko na jedną zakładke czy na więcej? Można to zrobić na 5 slotów ;d?

 

 

@EDIT

 

To nie działa.

 

@EDIT2

 

Na 1 slot to ja też mam bsa ja potrzebuje odblokować 5 slotów. :x

Opublikowano

To jest tylko na jedną zakładke czy na więcej? Można to zrobić na 5 slotów ;d?

 

 

@EDIT

 

To nie działa.

 

@EDIT2

 

Na 1 slot to ja też mam bsa ja potrzebuje odblokować 5 slotów. :x

Ja napisałem jak na cliencie wywalić 1 itemek. Na następne nie moglem znaleźć adresów.

 

@up

ale nie dziala.

Opisz dokładnie co nie działa



"Wyznacz Sobie taki cel, że gdybyś go osiągnął, to zwaliłby Cię z nóg."

The Secret



Pomogłem? Daj +

Opublikowano

Ja napisałem jak na cliencie wywalić 1 itemek. Na następne nie moglem znaleźć adresów.

 

 

Opisz dokładnie co nie działa

Ja napisałem jak na cliencie wywalić 1 itemek. Na następne nie moglem znaleźć adresów.

 

 

Opisz dokładnie co nie działa

No nie pokazuje tego itemka jak zmienie zakladki ..

Opublikowano

No nie pokazuje tego itemka jak zmienie zakladki ..

napisz gg najlepiej 13722714



"Wyznacz Sobie taki cel, że gdybyś go osiągnął, to zwaliłby Cię z nóg."

The Secret



Pomogłem? Daj +

Opublikowano

CHŁOPIE RATUJESZ MI DUPE!

Działa 5 i lajk leci :)

 

WIELKIE THX!

 

Jaki serwer?



"Wyznacz Sobie taki cel, że gdybyś go osiągnął, to zwaliłby Cię z nóg."

The Secret



Pomogłem? Daj +

Opublikowano

Raczej nie dam rady poszukać na resztę eq bo każdy pointer prowadzi do 1 slotu ;/ nie mam pomysłu na to ;/



"Wyznacz Sobie taki cel, że gdybyś go osiągnął, to zwaliłby Cię z nóg."

The Secret



Pomogłem? Daj +

Opublikowano

za duzo roboty

 

wchodzi na moda

 

dajesz (pierscien tp i typowe eq na 1lv do depo)

otawierasz eq i masz przycisk itemy z itemshopu

klikasz na to i ci wyswietla cos z ulepszaniem kupywaniem itd

na dole masz ''Drop All''

klikasz na to i wywala ci wszystko co masz w eq nawet te itemy co ich nie widac.

Opublikowano

Dziala bardzo pieknie :)

 

UP x 2

To ze na modzie jest mozliwosc wyrzucenia all itemow to nie znaczy ze Ci je wyrzuci :)

goof2jpg_eqanqpq.jpg

Opublikowano

za duzo roboty

 

wchodzi na moda

 

dajesz (pierscien tp i typowe eq na 1lv do depo)

otawierasz eq i masz przycisk itemy z itemshopu

klikasz na to i ci wyswietla cos z ulepszaniem kupywaniem itd

na dole masz ''Drop All''

klikasz na to i wywala ci wszystko co masz w eq nawet te itemy co ich nie widac.

No tak, jest drop All ale nie wywali tego bo jest zablokowane.

 

@EDIT:

 

Jest 2 sposób ;)



"Wyznacz Sobie taki cel, że gdybyś go osiągnął, to zwaliłby Cię z nóg."

The Secret



Pomogłem? Daj +

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...