Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Obejście 5slotów na bs?


zakodemon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, gram na serwerze gdzie zablokowane jest 5 pierwszych slotów i nie da się ich wywalić, bo pisze że są to ważne przedmioty ;d.. (NIE EMPERIUS)

 

 

Można to jakoś obejść żeby działał bs? Za pomoc lajki i 5 w profilu!

Opublikowano

Próbowałeś z rangą na - i czekasz aż wypadnę one z EQ?

Próbowałeś z rangą na - i czekasz aż wypadnę one z EQ?

Tak, zabiłjałem z innego konta te co ma range na okrutny i nic nie wypadło ;d

Opublikowano

Tematy odświeżamy po upływie 24 godzin od ostatniego posta.

Tematy odświeżamy po upływie 24 godzin od ostatniego posta.

Wiem, ale ktoś chyba musi się zainteresować tematem ;x.

 

@Down, nie spamuj, jak się nie wypowiadasz na temat :D

Opublikowano

Programem cheat engine szukasz adresu miejsca w eq i wartość zamieniasz na jakiś item np bransoleta (chyba 10019) i pojawia ci się tylko wizualnie ten itemek ale dzięki temu możesz go złapać, a łapiąc tą nie istniejącą bransoletę łapiesz niewidzialny itemek i najzwyczajniej możesz go wywalić z eq lub przenieść gdzieś obok.

@EDIT:

A co mi tam... zrobię poradnik ;p

 

@EDIT:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/801645-tut-jak-zwolnic-1-miejsce-w-eq-by-sommer/



"Wyznacz Sobie taki cel, że gdybyś go osiągnął, to zwaliłby Cię z nóg."

The Secret



Pomogłem? Daj +

Opublikowano

Programem cheat engine szukasz adresu miejsca w eq i wartość zamieniasz na jakiś item np bransoleta (chyba 10019) i pojawia ci się tylko wizualnie ten itemek ale dzięki temu możesz go złapać, a łapiąc tą nie istniejącą bransoletę łapiesz niewidzialny itemek i najzwyczajniej możesz go wywalić z eq lub przenieść gdzieś obok.

@EDIT:

A co mi tam... zrobię poradnik ;p

 

@EDIT:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/801645-tut-jak-zwolnic-1-miejsce-w-eq-by-sommer/

Programem cheat engine szukasz adresu miejsca w eq i wartość zamieniasz na jakiś item np bransoleta (chyba 10019) i pojawia ci się tylko wizualnie ten itemek ale dzięki temu możesz go złapać, a łapiąc tą nie istniejącą bransoletę łapiesz niewidzialny itemek i najzwyczajniej możesz go wywalić z eq lub przenieść gdzieś obok.

@EDIT:

A co mi tam... zrobię poradnik ;p

 

@EDIT:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/801645-tut-jak-zwolnic-1-miejsce-w-eq-by-sommer/

Nie działa ;c

Opublikowano

W tym switchbocie masz możliwość zmiany slotu bonowania przedmiotu:

http://www.mpcforum....bot-w-pythonie/

xd.png

W to zaznaczone okienko wpisz liczbę: 5, bonować Ci się będzie na 6 slocie.

W tym switchbocie masz możliwość zmiany slotu bonowania przedmiotu:

http://www.mpcforum....bot-w-pythonie/

xd.png

W to zaznaczone okienko wpisz liczbę: 5, bonować Ci się będzie na 6 slocie.

Jezuu wiem..

Chodzi mi o to żeby odblokować 5 slotów.

No kurwa -,-

Opublikowano

Na kamermod'zie spróbuj te itemy wyrzucić, a jeżeli się nie da, to innych sposobów nie ma.

 

Zobacz jeszcze ten tutorial:

http://www.mpcforum....r/#entry5885751

Na kamermod'zie spróbuj te itemy wyrzucić, a jeżeli się nie da, to innych sposobów nie ma.

 

Zobacz jeszcze ten tutorial:

http://www.mpcforum....r/#entry5885751

Właśnie na kamermodzie nie da się wywalić, bo pisze że to wartościowy przedmiot. All w temacie pisze.. ;O

:O

o_O

Przecież kolega wyżej (SOMMER) podał ten tut, posty chcesz sobie nabić ;d?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...