Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM] Ciągle wyskakujące okienka "nie wysyłaj".


adrianski12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdy gram w nfs world to co jakiś czas mi wyskakują okienka "nie wysyłaj" i wyłancza mi sie gra (tak mniej wiecej co 10 min).

Jest to po jakimś czasie denerwujące;/

Jest jakiś sposób aby zaradzić temu?

Opublikowano

Zapewne to wina komputera. Wyłącz wszystko co zbędne, możesz też użyć GameBooster'a, większości pomaga, profilaktycznie nie zaszkodzi też przeczyszczenie komputera programem CCleaner. To jest absolutna podstawa i to powie Ci każdy. Jeśli dalej coś nie gra to może jednak problem tkwi w grze. W takim przypadku tylko reinstalacja.

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Opublikowano

Godzinke temu zrobiłem formata i dalej blad sie powtarzal dlatego napisalem tu.

Co do gry to mam gorszy troche procek niz wymagany i moze to przez niego.

Spróbuje przez Gamebostera i zobaczymy czy bedzie lepiej.

Ale to jutro sprawdze i dam znać.

Miłej nocki życzę ;)

Opublikowano

Dalej tak samo ;/

Może to wina GMZ trainera, bo przy kazdym uruchomieniu włączam go do gry.

Spróbuje z trainerem od silverangela i zobaczymy czy bedzie sie wyłączało.

Opublikowano

Spróbuj w zgodności .

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Opublikowano

Windows XP

Service pack 3

Sterowniki instalowałem wszystkie z płyt.

 

Do tego czasami mi blue screeny wyskakują z błedami czasami z koncowka .sys lub .dll lub jakies litery i liczby ;/

Możebyć to od tego że mam za dużo ramu a za slabego procka lub cos tam innego jeszcze slabego i to nie utrzymuje?

Opublikowano

napisz jakie masz parametry :)

Microsoft Windows XP Professional

Wersja 2002

Dodatek Service Pack 3

 

Komputer:

AMD Athlon™ 64 Processor

3000+

1.81GHz, 3 GB RAM

NVIDIA GeForce 6600

Opublikowano

Windows XP

Service pack 3

Sterowniki instalowałem wszystkie z płyt.

 

Do tego czasami mi blue screeny wyskakują z błedami czasami z koncowka .sys lub .dll lub jakies litery i liczby ;/

Możebyć to od tego że mam za dużo ramu a za slabego procka lub cos tam innego jeszcze slabego i to nie utrzymuje?

 

 

mi tez czasami blu screen wyskakuje i sie resetuje

mam 4 wiatraczki 1 przy zasilaczu 1 procek 1 karta graficzna i jeden obok płyty głównej

procek amd 2.9 GHz tez 3 gb ram karta geforce GTS 250 512 ram

 

moze ktos pomoze w koncu ???

Opublikowano

Robiłeś formata tego samego windowsa, jeżeli tak na 60% jestem pewny, że musisz zainstalować inna kopie windwosa, np z internetu sciagnij, no chyba, ze to orginalka.

z8FrT.png

sygnatura by me

Opublikowano

Robiłeś formata tego samego windowsa, jeżeli tak na 60% jestem pewny, że musisz zainstalować inna kopie windwosa, np z internetu sciagnij, no chyba, ze to orginalka.

Orginalną mam płytke :)

Komp chyba z 2005 roku :D

@topic

Może to być przez to że za dużo RAMU a za słaby procek?

Opublikowano

I sposób:

Przeskanuj dysk możesz mieć viruta i zainstaluj gre ponownie..

II sposób:

mozesz miec za słaby procesor pobierz słabsze tekstury

III Sposób

Masz za słaby komp i ci nie pójdzie

...

Opublikowano

I sposób:

Przeskanuj dysk możesz mieć viruta i zainstaluj gre ponownie..

II sposób:

mozesz miec za słaby procesor pobierz słabsze tekstury

III Sposób

Masz za słaby komp i ci nie pójdzie

I Robiłem formata i skanowałem po formacie kompa.

II Mam najsłabsze tekstury i gram na najgorszych ( wylaczylem synch. pionowa i troszke mniej sie wylancza ).

III Gra mi idzie czasami mi się wyłancza

 

Ostatnio wyskakują mi blue screeny z bledami typu nazwa.sys lub nazwa.dll lub innymi. Nie wiem jak to naprawić.

Może jest to powiązane rówież z wylanczaniem gry.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...