Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Survivalowa przygoda [Szukamy youtubera] ktory bedzie nagrywal z servera


TomeK1770

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestes youtuberem ?

Masz ponad 100 widzow

Dobrze trafiles bo wlasnie szukamy osoby takiej jak ty , Server pelen wrazen z white lista tylkoo dla najlepszych ,nie ma dzeci

ludzie +13 lat mapa ktorej nigdzie nie znajdziesz swiat gorzysty i pelen nowych niespodzianek ..

Mozesz sie poczuc jak na prawdziwej kwadratowej masakrzze 1 ,brak giferow dzieci graja tam tylko zaufani

Z posrod podan wybierzemy tylko 1 osobe ktora bedzie mogla tam grac dzizen i noc oraz nagrywac swoje serie

 

Wzor podania jaki powinienes zlozyc pod tematem

Wiek:

Mutacja tak/nie:

Ile posiadasz widzow na youtubie:

Link do kanalu:

GG:

Czemu wlasnie ty?:

Cos o sobie:

Czy bedziesz kradl i giferowal ?:

Opublikowano

Ja pierdziele, co za ludzie. Sam se kurde nakręć filmik.

Szukamy youtubera wtf?

Bezsens jakby byli jacyś najważniejsi a ty chcesz tylko użyć ich, żeby mieć ludzi na serwie.

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Opublikowano

Wiek:16

Mutacja tak/nie: Kobieta

Ile posiadasz widzow na youtubie: 381

Link do kanalu: http://www.youtube.com/user/OluSsSienka?feature=mhee

GG:45716624

Czemu wlasnie ty?: Ponieważ lubię nagrywać filmy na YouTube. Subskrybuje mnie Polski Pingwin więc będzie większy rozgłos ;)

Cos o sobie: Mam 16 lat. Jestem dziewczyną Nazywam się Roksana Aleksandra Helliana. Mieszkam w Olsztynie. Moja mama jest japonką a tata Polakiem. Interesuję się Śpiewem, muzyką, grami i Tańcem Hip-Hop.

Czy bedziesz kradl i giferowal ?: Nie

76706605.png



Opublikowano

Shaviq wbijasz tu i robisz wioche .. wiele jest serverow ale ktos chcialby sobie pograc jak na kwadratowej masakrze... inne servery tego nie zapewnia bo zawsze znajda sie dzieci.. ktore beda giferowac ktore maja naprawde 7 lat no to spoko .

Opublikowano

Nick shannon

Wiek:13

Mutacja tak/nie: w trakcie

Ile posiadasz widzow na youtubie: mam ale nie podaje

Link do kanalu:mam ale nie podaje

GG:12295000

Czemu wlasnie ty?: lubie grac na wlasnie kwadratowej masakrze

Cos o sobie: jestem spoko ogarniety i lubie sie bawic

Czy bedziesz kradl i giferowal ?:Nie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...