Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak wgrać nowe zbroje na serwer własny? Hamachi


lizaczek321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, chcialem wgrac nowe zbroje na serwer hamachi włąsny z tego tematu

http://www.mpcforum.pl/topic/714827-dl-nowe-zbroje/

POmoglby mi ktos pomoc? Albo podac jakis tuttek, dam lajki

Opublikowano

Pobierasz Paczke z iconami,modelami,texturami

Pobierasz FileArchiver2,m2 ,wrzucasz do pack

 

1.Wypakowywujesz icon: Extract-->Extract Archive-->icon-->Pack-->Zapisz ,dodajesz icony do icon/item , dodajesz wpisy do icon.xml ,pakujesz : extracted-->icon.xml-->Pack Archive

2.Wypakowywujesz PC,pc2 : Extract-->Extract Archive-->PC--->Pack-->Zapisz, Extract-->Extract Archive-->pc2-->Pack-->Zapisz dodajesz textury,modele,dodajesz wpisy do PC,pc2.xml , pakujesz : extracted-->PC.xml,pc2.xml-->Pack Archive

3.Wypakowywujesz locale_pl: Extract-->Extract Archive-->locale_pl-->Pack-->Zapisz , dodajesz wpisy do itemlist.txt,wypakowywujesz item_proto: Extracted-->item_proto-->Unpack dodajesz wpisy

4.Wypakowywujesz root : Extract-->Extract Archive-->root-->Pack-->Zapisz dodajesz wpisy do plikow .msm , patrzysz id z shapeindex przepisujesz je do item_proto a dokladniej do value3 ,pakujesz root : extracted-->root.xml-->Pack Archive

5.Pakujesz item_proto : Exracted-->item_proto.xml-->Pack , pakujesz locale_pl : extracted-->locale_pl.xml-->Pack Archive

6.Wchodzisz Navicat-->Player-->prawy myszy-->console-->wklejasz zapytania-->enter

7.Wchodzisz Navicat-->player-->item_proto odnajdujesz id , lecisz w prawo ustawiasz takie same value3 jak dawales w item_proto Clientowym..

8.Resetujesz serwer

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

w pack musisz miec pliki pc jak nie masz to pliki .dds lub .tga lub .gr2 a jak nie ma to lipa.

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*

Opublikowano

to co to za paczka bez ikon ...

 

Jak masz client rykox v2 to wyciągnij ikony z niego.

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*

Opublikowano

Tu masz icony ode mnie

 

http://www.speedyshare.com/7uv3P/icony.7z

 

Scan:

 

https://www.virustotal.com/file/790537c7e92190662e790bf443ca478a16c550324a58f36928f44400b411d96d/analysis/1356365646/

 

Licze na limit

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

rozpakowujesz locale_pl i tam item_proto też na konću dajesz te wpisy item_proto zapisujesz otwierasz item_list i na koncu dopisujesz te wpisy do niego

 

Nie da sie rozpakowac item proto :/

Opublikowano

Wypakowales locale_pl? jesli tak to kliknij na FileArchiver2 Extract-->item_proto Unpack stoworzy Ci plik item_proto.xml

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...