Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Też sądzicie że forum schodzi na psy przez nadanie rangi niekompetentnym osoba?


*_VenglaS_*

Ab(ce)  

  1. 1. Forum zesz?o na psy przez nowych moderatorów ?

    • Tak !
      0
    • Nie !
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witan.

Ostatnio forum zeszło strasznie na psy !

To przez nowych nie ogarniających moderatorów dają warny za nic !

Wcześniej byłem młodszy głupszy , może nadal jestem ale miałem postmakera bez problemu a teraz ciężko to osiągnąć gdyż dostaje się warny kurwa , za nic i chyba dużo osób to zauważyło !

Aż płakać się chce jak widać ile neosów ma moderatora , krzesło elektryczne nie pomoże ;/

 

Zgłosiłem odwołanie od warnu ok poparło mnie chyba z 5 /7 os. ale nikt mi tego waru nie zrzucił pisałem właśnie do tych neosów na pw (nie chodzi mi o x070x bo do niego też pisałem ale nie ma już rangi) Własciwie to on był jednym z normalnych ludzi i był na tyle ogarniety że nie wlepiał % za byle chuja !

 

Mogę dostać bana Bo i tak sram na was neosy ! A ci co byli ogarnięci będą nadal

Każdy krok w przód to o jeden mniej !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...