Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Zrobic Wojownika Body - Dmg 15k+ Bez Krytyka


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5-6 bon na dana klase... KD, i duze DMG ;P a i jeszcza bony na ludzi ;)

Ryzen 5 3600 | SPC Grandis 2 | MSI B450 Gamming Plus MAX | Crucial Ballistix Sport LT 2x8GB 3000Mhz CL15 | Palit GTX1070 Super JetStream 8GB | Adata XPG S11P Pro 512GB + Crucial 1TB | SPC Supremo FM2 650W | SPC Pax M70 | Dell U2312Hm + Dell U2413f | Zowie FK1 | CMStrom Quickfire Ultimate Brown | Samsung S21+ | Dell Vostro 3560

Opublikowano

dobra jezeli grasz na privku masz mozliwosc wykokszenia skili na maxa bez inicjacji w staty postaci

 

sprawdz najpierw jakie sa max bony na pol ludzi i max bony do ataku standart to +50 wartosc ataku

potem zobacz jakie sa max bony z petardy czyt. 6i 7 bon to tam wchodza bony na sile na poszczegolne rasy oraz tez na warosc ataku i tu te bony mozna wbijac nawet jesli masz juz takie w 5 pierwszych bonach

 

i teraz majac zlodzieja dusz+9 z kd woja mozesz dozucic w 6 i 7 bonie +10% silnieszy przeciwko wojownikowi i +50 wartosc ataku to samo wbijaj do reszty eq w ich 6 i 7 bonie teraz doloz w 5 podstawowych bonach do branzy kasku i kolcow +10% na ludzi a do zbroi +50atak

 

podalem to na podstawowych bonach :) jednak czesto sa zwiekszone ja dzieki takim bonom z duchowego wale po 80k bez krytyka :)

sygna.jpg
Opublikowano

Możesz też użyć przeszywki, ominie obrone i jeśli dodasz do tego bony 6-7, kd, wartość ataku +ileś i bony do siły, np. ebonitowe kolczyki, polecam również zatruty z bonem do um, jak będziesz miał to wszystko to powinno ponad 20k styknąć.

Chyba z misji od biologa na +80 lvl dostaje się ileś tam % na ludzi, lecz na privie w misje się nikt nie bawi xP

Opublikowano
dobra jezeli grasz na privku masz mozliwosc wykokszenia skili na maxa bez inicjacji w staty postaci

 

sprawdz najpierw jakie sa max bony na pol ludzi i max bony do ataku standart to +50 wartosc ataku

potem zobacz jakie sa max bony z petardy czyt. 6i 7 bon to tam wchodza bony na sile na poszczegolne rasy oraz tez na warosc ataku i tu te bony mozna wbijac nawet jesli masz juz takie w 5 pierwszych bonach

 

i teraz majac zlodzieja dusz+9 z kd woja mozesz dozucic w 6 i 7 bonie +10% silnieszy przeciwko wojownikowi i +50 wartosc ataku to samo wbijaj do reszty eq w ich 6 i 7 bonie teraz doloz w 5 podstawowych bonach do branzy kasku i kolcow +10% na ludzi a do zbroi +50atak

 

podalem to na podstawowych bonach :) jednak czesto sa zwiekszone ja dzieki takim bonom z duchowego wale po 80k bez krytyka :)

 

No... Wielke dzieki masz 5* :)

 

P.S: Hmm ma ode mnie tez 5* ;)

Love+Us+Not+Eat+Us.jpg

Opublikowano

Poradnik : Jak osiągnac 230% na dana klase? (Maximum bez zmiany bonów w nawicacie czyli np 50% na pol ludzi to 230 na 1 KLASE )(Chociaz moj ulubiony build to 230% na 3 klasy i 110% na 1 klase)

 

Jak to osiągamy? a wiec - najpierw w kazdym itku 10% na połludzi - wychodzi nam 80% na kazda klase

Nastepnie 6-7 bon - wkładamy do 4 itkow po 10% na 2 klasy i do drugich 4 na pozostale 2 klasy

Na koniec dodajemy 3 kamienie 80% +5 (na jhyt w isie np takie są)

 

Maximum to 230% na np wojownikow albo kogo innego....Osobiscie archerem latam 190% na wojow,sury ninje i 110% na szamanów.

 

Aha - Ta opcja to jest opcja na tzw 75tke w ktorej mamy 40% do srednich(ci co leja zwyklymi ciosami) albo po +15% do umek lecz nie mamy 10% na połludzi

 

2opcja to - Ulepszona 80siatką czyli -

 

Stosujemy kd i bony jak wyżej...Lecz zamiast broni na 75 bierzemy broń na 65 i wkładamy do niej bon 10% na ludzi(Jak gram zawsze do broni 65 +9 wkladam 10% na ludzi 10% na kryta i 20% Speedskilla).Mamy 10% na ludzi.Robimy ja na 80 +0.Mamy 12% na ludzi (bo stare bony zostają).Robimy na +9 i mamy 25% na ludzi.Ile nam łacznie wyjdzie?

 

25 + 70(z pozostalych 4 bonow w 7 itkach ) = 95%

95% + 80% na 3 klasy(bez 4 ) = 175% na 3 klasy i 95% na 1 klase

6-7 bon - 40x2 i 40x2 = 215% na 3 klasy i 135% na 1 klase.

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...