Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Konkurs] Swiateczny konkurs z Last Chaos!


Fx Padrino

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,jako iz tamten konkurs nie za bardzo wypalil,pomyslalem nad zrobieniem nowego,fajniejszego.

Konkurs polega nad zrobieniem fajnego ss-a z lastchaos w ktorym widac ze sa swieta,mozecie uzywac photoshop'a srotoshop'a co tam chcecie :D

1 miejsce 9368_gold.png

2 miejsce 4875_blue.png

3 miejsce -15% procent ostrzezen

Regulamin:

  1. Zakaz plagiatu kara: dyskwalifikacja +5%
     
  2. SS dajemy na upload forum,lub na
    ifotos.pl


     

  3. SS wkladamy do spoiler'a
     
  4. Jurzy sa 2: Ja i Linoskoczek

Czas macie do 1/1/2013 , czyli do nowego roku :D

Wyniki zostana ujawnione 2 stycznia.

Pozdrawia i zyczy Wesolych Swiat,

Team Dzialu Last Chaos ;)

 

konkurs zostal zaakceptowany przez MrPiotrka122

Opublikowano · Ukryte przez Fx Padrino, 24 Grudnia 2012 - Brak powodu
Ukryte przez Fx Padrino, 24 Grudnia 2012 - Brak powodu

A ja mam pytanko odnośnie konkursu. Czy można zrobić np. screena w grze i do tego wkleić coś z gry, ale robione własnoręcznie, że tak powiem?

Opublikowano · Ukryte przez Fx Padrino, 24 Grudnia 2012 - Brak powodu
Ukryte przez Fx Padrino, 24 Grudnia 2012 - Brak powodu

A ja mam pytanko odnośnie konkursu. Czy można zrobić np. screena w grze i do tego wkleić coś z gry, ale robione własnoręcznie, że tak powiem?

 

No pozdrawiam - posta machometa to się lajkuje, ale odpowiedzieć na pytanie to nie łaska.

Opublikowano · Ukryte przez Fx Padrino, 24 Grudnia 2012 - Brak powodu
Ukryte przez Fx Padrino, 24 Grudnia 2012 - Brak powodu

No pozdrawiam - posta machometa to się lajkuje, ale odpowiedzieć na pytanie to nie łaska.

Chyba tak.
NffKd.png

Opublikowano · Ukryte przez Fx Padrino, 25 Grudnia 2012 - Brak powodu
Ukryte przez Fx Padrino, 25 Grudnia 2012 - Brak powodu

Plagiat!

 

http://www.aeriagames.com/forums/en/viewtopic.php?t=1436075

Czemu mam wrażenie, że to nie Ty robiłeś tą uzdrę?

 

EDIT:

 

Powinniście go usunąć z konkursu. ;)

 

EDIT 2:

 

@Player: wiesz jedno to jest skopiować czyjegoś screena, a innym jest wgranie czyjegoś Juno i zrobienie screena. ;p Bo screen ma być Twój, Juno może być czyjeś, po prostu ma być widać święta.

Opublikowano · Ukryte przez Fx Padrino, 25 Grudnia 2012 - Brak powodu
Ukryte przez Fx Padrino, 25 Grudnia 2012 - Brak powodu
Plagiat !

 

http://forum.eterniagames.com/showthread.php?56459-Christmas-Day-P&p=373313#post373313

 

@Player

 

Dawaj wejdz i pokaż tego ssa. ^^

NffKd.png

Opublikowano

Obrazek przed edycją (tak był zrobiony SS - LCGN02). ;>

 

 

72783614506595664371.png

 

 

Obrazek po edycji. ^^

 

 

30555633223499064528.png

 

 

A - wrzuciłam zdjęcia na iv.pl, ponieważ na ifotos.pl wyskakiwał mi błąd.

Opublikowano

Ech i tak pewnie nic nie wygram ale macie :unsure:

(edit :D pomyślałem że coś jeszcze dodam xD )

 

 

shot12-27_xwxqqrx.jpg

 

 

Link (ten gdzie wrzucałem obrazek ;x)

http://ifotos.pl/zobacz/shot12-27_xwxqqrx.jpg/

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...