Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Legalny sposób na "coś".


GerbiComeBack

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako takich bugów teraz nie ma , a jeśli są , to wykorzystujemy je za pomocą cheatów ;)

Pozostają tylko prezenty , ea co jakiś czas wyrzuca jakiś kod , np. auto na 3 dni ;)

ostatni działający kod to ten:

7DWK-KCXG-6Y3B-YSA8 

jest on na samochód , lancia , na zawsze.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Takich rzeczy bez pobierania nie ma i to jeszcze legalnych :x

Ale polecam ,,nielegalnego" multihacka-bardzo fajny jest hack silver angela, masz tam wszystko, nawet hack, którym możesz podmienić auto obecne na np reventona ;)

Jak już jesteś na mpc :D

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

SsKoRpIoN a dasz link do tego hacka? :P

A i TheVolume, ten kod nie działa :<

 

Jeszcze dam edita i spytam się, gdzie znajduje się samochód po wpisaniu kodu? :P

Opublikowano

SsKoRpIoN a dasz link do tego hacka? :P

A i TheVolume, ten kod nie działa :<

 

Jeszcze dam edita i spytam się, gdzie znajduje się samochód po wpisaniu kodu? :P

Link do MH od SilverAngel'a:

http://www.mpcforum.pl/topic/790917-14122012-nfs-world-multihack-2010-by-silverangel/

 

Ten kod musi działać, dziś dopiero go podali, nie wycofaliby tak szybko

F7P9-SWL2-GTA6-8QNZ

 

Samochód znajdziesz u dilera samochodów w grze. Rozwijasz listę pt. "Oferta" i wybierasz "Prezenty". Wyświetlą Ci się wszystkie jakie dostałaś.

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Opublikowano

Link do MH od SilverAngel'a:

http://www.mpcforum.pl/topic/790917-14122012-nfs-world-multihack-2010-by-silverangel/

Boje się trochę *-*

Wgl nie ma instrukcji jak używać :P

 

Ten kod musi działać, dziś dopiero go podali, nie wycofaliby tak szybko

F7P9-SWL2-GTA6-8QNZ

 

Samochód znajdziesz u dilera samochodów w grze. Rozwijasz listę pt. "Oferta" i wybierasz "Prezenty". Wyświetlą Ci się wszystkie jakie dostałaś.

Dostałam super brykę :D

Mam nadzieję, że na zawsze :D

Dziękuje ślicznie :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...