Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] m2bob osoby której działa.


asada

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, przeglądałem tematy większośc osób ma komunikat z błędem logów oraz złe ch, ale są tez osoby który "niby" działa. Jeżeli komuś działa mógłby się pochwalić jak to zrobił?

<span style="text-shadow: 1px 1px 8px #FF0000; font-weight: lighter; color: #FF0000;">dowolny tekst.</span>

Opublikowano

Cześć, przeglądałem tematy większośc osób ma komunikat z błędem logów oraz złe ch, ale są tez osoby który "niby" działa. Jeżeli komuś działa mógłby się pochwalić jak to zrobił?

skoro przeglądałeś tematy to powinno być sporo postów ludzi którym im działa i piszą jak to zrobić.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

skoro przeglądałeś tematy to powinno być sporo postów ludzi którym im działa i piszą jak to zrobić.

 

jeżeli widziałbym, to po chuj temat bym załozył? po co udajesz mądrzejszego i spamujesz?

<span style="text-shadow: 1px 1px 8px #FF0000; font-weight: lighter; color: #FF0000;">dowolny tekst.</span>

Opublikowano

Dobrze prawi.

 

Był temat, 5 stron, typ powiedział jak zrobić aby działało, już 3 dni gram :> W sumie, i tak już koniec jutro, więc nie ma co się fatygować :P

Opublikowano

jeżeli widziałbym, to po chuj temat bym załozył? po co udajesz mądrzejszego i spamujesz?

Ciekawe kto spamuje zakładając nie potrzebnie temat.jest w chuj tematów takich jak ty założyłeś i w każdym kilka razu tłumaczone jak to naprawić, prościej się nie da. więc chyba jestem mądrzejszy. po za tym to ja te pliki wysłałem z mojego kompa i działają wszystkim którzy robią dokładnie tak jak jest napisanie.

 

Instrukcja

 

ŚCIĄGAMY WSZYSYTKIE PLIKI

 

OTWIERAMY WINRAR PRZESUWAMY FOLDER NA PULPIT

OTWIERAMY FOLDER METKA TAM GDZIE MACIE ZAINSTALOWANY

WCHODZICIE W ŚCIĄGNIETY FOLDER METIN2

I KOPIUJECIE WSZYSTKO DO FOLDERU Z GRĄ ZASTĘPUJECIE PLIKI

ODPALACIE M2BOBA I POWINNO CHODZIĆ

JEŻELI PRZY ODPALENIU M2BOBA WYSKOCZY OKIENKO AUTOPATCHER METIN2 ZAMYKACIE GO

I KOPIUJECIE JESZCZE RAZ TE PLIKI

ODPALACIE M2BOBA I POWINNO DZIAŁAĆ

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...