Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.6] Nowy serwer Survival + Frakcje ! Święta ! Otwarcie serwera 20:00 !


TaKaK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowy serwer !!! Otwarcie 20:00 !!

 

 

 

 

strzalka.gif

TYP

:

Survival + Frakcje !!!

 

 

 

 

 

strzalka.gif

Sloty

:

23 Będzie więcej !!! Spoko Koko będzie spoko bedzie więcej :P !!!

 

 

 

 

 

strzalka.gif

IP

:

spo.owncraft.pl:25878

 

 

 

 

 

strzalka.gif

Potwory

:

Ta

 

 

 

 

 

strzalka.gif

Zwierzęta

:

Ta

 

 

 

 

 

strzalka.gif

PvP

:

Ta

 

 

 

 

 

strzalka.gif

Premium

:

Nein

 

 

 

 

 

strzalka.gif

Nether

:

Ta

 

 

 

 

 

strzalka.gif

BialaLista

:

Nein

 

 

 

 

 

 

 

admini.png

TaKaK ,Matt

 

 

 

 

 

 

pluginy.png

Ogarniente !

 

 

 

 

 

 

inf.png

 

 

Kontakt gg: 40199999

Serwer na najnowsza wersje 1.4.6 !!

 

 

Rekrutacja na admin !!

 

 

 

 

Podania w komentarzach !!!

 

 

 

 

Wzór:

 

 

 

 

 

Wiek:

 

 

 

 

Imię:

 

 

 

 

Nick w grze:

 

 

 

 

Komendy 1/10:

 

 

 

 

Kontakt Skype/GG:

 

 

 

 

Dlaczego ty ?:

Opublikowano

odwołuje moje podanie, nie chce tu być adminem.

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Opublikowano

Wiek: 16

Imię: Wojtek

Nick w grze: PanuhPL

Komendy 1/10: 8,5

Kontakt Skype/GG: panekcs1 (skype)

Dlaczego ty ?: Yyyy, ta. Gram w MC z 2 bite lata, posiadam konto premium. Obcowałem z posadą administratora w takich grach jak CS 1.6, Day of Defeat, Minecraft i SAMP/MTA. Wiecej pytan jak masz to zapraszam na skype, nie lubie pisac - jestem z natury leniwym człowiekiem.

Opublikowano

Wiek: 13

 

 

 

 

 

Imię: Eryk

 

 

 

 

 

Nick w grze: Oxygeny

 

 

 

 

 

Komendy 1/10: 9

 

 

 

 

 

Kontakt Skype/GG: Skype - eryk.wronka3 , GG: 34064790

 

 

 

 

 

Dlaczego ty ?: Hmm .. Ponieważ jestem kulturalny i ogarniam większość Komend ponadto jestem też uczciwy i będę często siedział na serwie . Ogólnie chce pomóc Serwerowi . Myślę że rozpatrzycie to Rozważnie .

 

 

Może jeszcze dodam coś o Sobie. Mam Na imię Eryk mam 13lat i Jestem bardzo kreatywny. W wolnym czasie Lubie trochę pogrzebać w Garażu . Interesuje mnie Informatyka i Piłka nożna Chociaż z nią nie chce dzielić swojej przyszłości . W Minecrafta gram 2 lata . To Chyba wszystko

:D .

 

 

 

Z Poważaniem

Oxygeny

Opublikowano

Wiek:13

 

 

 

 

 

Imię:Arkadiusz

 

 

 

 

 

Nick w grze:VIIMisiekIIV

 

 

 

 

 

Komendy 1/10:9

 

 

 

 

 

Kontakt Skype/GG: Skype

 

 

 

 

 

Dlaczego ty ?:Dlatego , że znam dużo komend :) Ogarniałem już 3 serwery ale niestety brak czasu i upadły :) Ale myślę , że tu tak nie będzie :P

x



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...