Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SZUKAM ADMINÓW NA SERWER JUZ ROZKRECONY PODANIA NA FORUM


jacek03

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam adminów podania na

 

 

forum(znajdziesz na serwerze)

 

 

 

 

 

 

 

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Propaganda

 

 

 

 

 

Informacje.png

 

 

 

 

 

strzalka.gif TYP: Survival

 

 

 

 

strzalka.gif Sloty: 40

 

 

 

 

strzalka.gif IP: s45.mineserv.eu:38414

 

 

 

 

strzalka.gif Potwory: Tak

 

 

 

 

strzalka.gif Zwierzęta: Tak

 

 

 

 

strzalka.gif PvP: Tak

 

 

 

 

strzalka.gif Premium: Nie

 

 

 

 

strzalka.gif Nether: Tak

 

 

 

 

strzalka.gif BialaLista: Nie

 

 

 

 

 

 

Administracja2.png

Kaku,Zick,Kanakun

 

 

 

 

pluginy.png

Duzo i nie chce mi sie pisac

 

 

 

 

 

InformacjeDot.png

To nie serwer dla dzieci chcących budować sobiedomkina wzgórzu to zajebisty serwer pvp z gildiami (szybki exp)

Opublikowano

Nie dość że chyba komendy /setspawn nie umieją zrobić (rodzisz się w wodzie nie w spawnie) to do tego jeszcze jak chcesz admina musisz płacić składki 20 zł + reklamy serwera.

Hahaha! Jestem tylko taką myślą.

 

PODANIE NA ADMINA BY XXX1

Znajomość komend: 10/10

Ortografia: 10/10

Czy będziesz płacić składke 20 zł?: Niestety mnie na to nie stać

PODANIE NA ADMINA BY XXX2

Znajomość komend: 2/10

Ortografia: 1/10

Czy będziesz płacić składke 20 zł?: Tak, oczywiście! Nawet 2 razy w tygodniu, jeżeli dobrze wyjdzie.

 

 

 

ADMIN:

Brawo! XXX2 wygrywa nabór!...

 

Ja sobie tak myślę ;]. Pograłem 2 minuty, i wyszedłem z serwera takie nudy ;). + Admin nie pomoże bo jest zajęty stawianiem tabliczek na spawnie <hah>

 

No okej...

Nie polecam ;]

Opublikowano

ten serwer to gówno admini to lamusy

 

Nie dość że chyba komendy /setspawn nie umieją zrobić (rodzisz się w wodzie nie w spawnie) to do tego jeszcze jak chcesz admina musisz płacić składki 20 zł + reklamy serwera.

Hahaha! Jestem tylko taką myślą.

 

PODANIE NA ADMINA BY XXX1

Znajomość komend: 10/10

Ortografia: 10/10

Czy będziesz płacić składke 20 zł?: Niestety mnie na to nie stać

PODANIE NA ADMINA BY XXX2

Znajomość komend: 2/10

Ortografia: 1/10

Czy będziesz płacić składke 20 zł?: Tak, oczywiście! Nawet 2 razy w tygodniu, jeżeli dobrze wyjdzie.

 

 

 

ADMIN:

Brawo! XXX2 wygrywa nabór!...

 

Ja sobie tak myślę ;]. Pograłem 2 minuty, i wyszedłem z serwera takie nudy ;). + Admin nie pomoże bo jest zajęty stawianiem tabliczek na spawnie <hah>

 

No okej...

Nie polecam ;]

 

 

trzeba płacić składki na większości serwerów za admina

 

ale mi serwer pvp respisz sie w wodzie i odrazu padasz :D domki na wzgórzach są lepsze lub fortece nikt cie nie zaatakuje

 

ale Właścicielowi bardziej chodzi o Orto i Znanie komend

 

To nie serwer dla dzieci chcących budować sobiedomkina wzgórzu to zajebisty serwer pvp z gildiami (szybki exp)

 

to jednak serwer dla dzieci pvp na poziomie minimalnym i szybki exp do dupy

 

Opublikowano

Polecam server, przyjemnie się gra, bez lagów, chociaż dosyć cziterow jest, np. Gildia hardludzie ^^

Opublikowano

Zgłaszam sie na ochotnika na bycie adminem .Znam wszystkie komędy np. na dawanie cuboida robienie spawnu itp.

Miałem 3 servery dedyk 200 slotów więc mam dobre kwalifikacje.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...