Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak zrobić na swój serwer support na silnik 7.2.1


Bartekst222

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

UWAGA!PLIKI NIE SĄ MOJEGO AUTORSTWA!SUPPORT ZROBIŁEM DZIĘKI UŻYTKOWNIKOWI Agent-Pepe!

 

A więc tak,ściągacie moje pliki(http://www.speedysha...twoj-serwer.rar) i robicie wszystko z moją instrukcją.A więc tak:

 

1.Rozpakowujecie archiwum

2.Wchodzicie do folderu z plikami

3.Pliki ze sql bierzecie Silnik/mysql/data/lan_1,2,3,4,5,6,7,8 itd... i wklejacie do każdego lana:)

4.Bierzecie pliki templates,actions,extren_modules do Silnik/htdocs/serwer_1,2,3,4,5,6,7,8 itd.../admin TAM MUSICIE WKLEIĆ TE FOLDERY!

5.Pliki w folderze templates 2 musicie wkleić do Silnik/htdocs/serwer_1,2,3,4,5,6,7,8 itd.../templates

 

 

Uwaga!W plikach zapomniałem dać grafiki,musicie ją osobno ściągnąć:

http://www.speedyshare.com/KvnDw/Grafika.zip

Pliki z grafiką wklejacie do folderu graphic w silniku!

 

Instrukcja jest bardzo prosta:)

 

Uwaga!Na chwilę obecną pliki mogą nie do końca działać,czyli user oraz admin nie widzą treści,próbuje to naprawić,możliwe też że Agent-pepe nie dał mi wszystkich plików.

 

Chciałbym również ogłosić że ten support będzie dostępny w moim nowym silniku!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...