Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy można grać na piracie oraz kilka pytań odnośnie premiery.


radhim200

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A oto pytania:

-Kiedy bedzie premiera?

-Czy po premierze DayZ to będzie oddzielna gra?

-Czy jeżeli teraz kupie Arma 2 CO to po premierze będę musiał kupować DayZ jeszcze raz?

KHnS9.png

Signature by Karol22

Opublikowano

-Teraz to luty 2013.

-Tak

-Tak, chyba że mod ci wystarczy.

600925.png

Sygnatura niezgodna z regulaminem forum 'MPC Forum' rozdział XLVIII pkt. π.

Opublikowano

-Teraz to luty 2013.

-Tak

-Tak, chyba że mod ci wystarczy.

-Teraz to luty 2013.

-Tak

-Tak, chyba że mod ci wystarczy.

A można grać na piracie?

KHnS9.png

Signature by Karol22

Opublikowano

Na to ci nikt nie odpowie. MPC nie popiera piractwa.

600925.png

Sygnatura niezgodna z regulaminem forum 'MPC Forum' rozdział XLVIII pkt. π.

Opublikowano

Jak nie popiera piractwa ? Forum o czitach, a ty gadasz że nie popiera piractwa x.x

radhim200 jeszcze gra nie wyszła a ty pytasz już o pirata ...

27722139c3fd37da.png
Opublikowano

1. Cheaty to nie piractwo tylko ułatwiacze do gier.

2. Pirat to oprogramowanie płatne, które zostało udostępnione za darmo przez użytkowników internetu.

4770714280454741315510.png
Opublikowano

1 DayZ najprawdopodobnie będe 13 sierpnia.

2 Tak będzie to odzielna gra.

3 Jeżeli kupisz teraz Arme 2 OA to DayZ to będzie dodatek i zawsze będziesz mugł w DayZ Arma 2 oa grac.

Ale jeżeli chcesz kupic DayZ the game to nic nie zmjeni...

Opublikowano
1. Cheaty to nie piractwo tylko ułatwiacze do gier.

2. Pirat to oprogramowanie płatne, które zostało udostępnione za darmo przez użytkowników internetu.

To ja czegoś nie rozumiem. Co tutaj robią prywatne serwery? Żeby taki serwer postawić, potrzebne są pliki gry. A skąd je mają ludzie którzy stawiają te serwery? Sami napisali od nowa grę? Nie, ukradli je tak samo, tak jak ludzie którzy ściągają gry z warezów itp. Wejdź w dział Silkroad, Metin i zobacz ile jest tam prywatnych serwerów, a tutaj nie można odpowiedzieć na pytanie, czy w ogóle istnieje coś takiego jak prywatny serwer DayZ. Śmieszne to jest.

Opublikowano

Up ma racje. Ciągle są udostępniane pliki ludzi, którzy nie posiadają umów na serwery prywatne. MPC jakoś tego nie zabrania. Przykładem jest taki metin2. Po za tym po ch. mam wydawać na gre jak jeszcze jej nie ma.

Opublikowano

Ale macie problem, zapytałem bo byłem ciekaw czy warto wydawać jakieś 100 zł na CO jak niedługo ma wyjść pełna wersja DayZ i będzie to kolejny wydatek.

KHnS9.png

Signature by Karol22

Opublikowano

NIe opłaca, promocja na steamie to ściema, żeby mogli się nachapać jak najwięcej przed wyjściem dayz jako osobnej gry :)

Dziwne uczucie być jednym z ostatnich pokoleń które spędzało swoje dzieciństwo na dworze, a nie przed kompem...

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Dlatego kupcie WarZ :D

 

 

Chyba chciałeś napisać FailZ albo ShitZ.. Wystarczy cierpliwie poczekać teraz do wyjścia DayZ Standalone a nie marnować kasę na takiego shita.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...