Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Parkour [1.4.6] [Stabilny] [24/7] [EVENTY] [Sporo Zabawy] Skakanie to nasza pasja!


MCBartas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mqdefault.jpg

 

 

informacjeyz.png

IP: 5.9.120.149:25775

Dedyk: 24/7

Sloty: 20

Wersja: 1.4.6

 

 

 

oservie.png

Serwer jest na wersji 1.4.6, czyli najnowszej i wszystkie pluginy zostały do niej zaaktualizowane. Postawilśmy ten serwer z pasji do "skakania", wspólnie z administracją stworzyliśmy dla was już ponad 30 parkourowych map! Nie jest to sztywny parkour, na którym skaczesz,skaczesz i skaczesz... robimy ciekawe eventy typowe pod serwer, jak np. quizy, czy specjalne mapki na czas, w każdym evencie do wygrania jest ranga [Mistrz] która daje sporo możliwosci. Pliki serwerowe są skonfigurowane przeze mnie do których dojdzie jeszcze kilka pluginów (ciekawych). Po za rozgrywką parkourową mamy zamiar wprowadzić różne modyfikacje umilające czas, na pierwszy odstrzał idzie wgranie pluginu arenafutbool, będziecie mogli w trakcie przechodzenia mapek pokopać sobie piłeczkę :]

 

UWAGA!

serwer budowany jest pod texturepack dico by ocD który pobierzecie tutaj:

 

 

 

 

odadmina.png

 

Nad każdą tabliczką z mapą będzie głowa skina gracza który jest top1 na owej mapce (tam gdzie jest głowa skkf'a)

 

 

20121223151638.png

 

 

 

Szybkie przemieszczanie się pomiędzy parkourami zapewnią wam tabliczki które po kliknięciu teleportują w wybrane miejsce:

 

 

 

20121223155541.png

 

 

 

 

 

 

SERWER STARTUJE O GODZINIE 18:00

 

jeśli temat osiągnie 30 komentarzy zaczynamy losowanie na vipa

:)

Opublikowano

Czy szukacie budowniczych ?

Szukamy moderatorów, na serwerze nie ma rangi "budowniczy". Stwierdziliśmy że lepiej gdy moderator pilnuje porządku na serwerze i w trakcie buduje parkoury, bo po co nam bajzel gdzie moderator stoi w miejscu i nic nie robi.

Opublikowano

A czy mogę się zgłosić na Modelatora ?

Mam 13lat ogarniam Edit'a i Guard'a.

Posiadam sprawny mikrofon.

Komunikator skype oraz TS3 jest na dysku.

Opublikowano

A czy mogę się zgłosić na Modelatora ?

Mam 13lat ogarniam Edit'a i Guard'a.

Posiadam sprawny mikrofon.

Komunikator skype oraz TS3 jest na dysku.

Gość Polandqwe
Opublikowano

Startujcie ten server bo pacze pacze i server wywalisty chętnie bym se pograł PS. Jak szukacie Administracji to sie zglaszam :D

Opublikowano

Czy mógł bym zgłosić się na moderatora ?

byłem już kilka razy moderatorem z większych serwerów to serwer sheo

mam 13 lat

posiadam skype i TS3 oraz oczywiście bardzo dobry mikrofon

a no i byłem parę razy w top 5 na serwie nolif-a

Z góry dzięki :)

Opublikowano

Zapowiada się dość ciekawie, macie stronkę/forum ?

Dołączam się do pytania jednego z użytkowników, można uzyskać vip''a za darmo ?

1356027733523041.png

"Ashes to ashes and dust to dust"

 

Oto nowa historia zwykłego człowieka:

Members====>???====>???====>???

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...