Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Za niski fps na mapie Gorączka Karkland


warchlak2255

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z fps-ami na tej mapie, na innych mapach ilość klatek wynosi ok 50-60,

na tej jest ok 30 i sprawia mi to kłopot z rozrzutem broni, po prostu na mapie Sharqi mam niski rozrzut z AEK,

a na Karkland mam trochę wyższy recoil.

 

P.S Mój komputer:

 

Cpu. AMD Phenom II 955 3.7 ghz

 

k.graficzna Nvidia geforce 9800gt 512mb

 

pamięć ram Kingston 1333mhz 4gb

 

płyta główna Gigabyte GA-880GMA-USB3

 

zasilacz chieftec 550 watów.

 

Win XP 32 bity.

Opublikowano

Ja też mam podobny sprzęt do twojego, i tak samo mi też troche spada na tej mapie. Nie przejmuj sie, ja nie lubie gorączka karkand i na niej nie gram. Najbardziej lubie Karkand Szturm i Oman Szturm.

Opublikowano

ja nic nie odczuwam na tej mapie o.0 mi i tak komp siada na grafice średniej.... ;x ale i tak nie wiem czemu narzekacie -__- nie cierpie tej mapy o.0 dopiero pod koniec jak się jest atakującym to fajnie idzie.... ale tak to dupa ....

YAY

Opublikowano

myślę, że to bug i mam nadzieję że to naprawią, choć lagów na sharqi chyba nie miałem nigdy. W tej grze jest jeszcze sporo bugów, np. przeskakiwanie czy wchodzenie na podkładki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...