Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][50 Slotów][Survival + Frakcje]Nowy serwer


takak5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

informacje.png

 

 

 

 

 

 

strzalka.gif TYP: Survival + Frakcje !!!

 

 

 

 

 

strzalka.gif Sloty: 23 Będzie więcej !!! Spoko Koko będzie spoko bedzie więcej :P !!!

 

 

 

 

 

strzalka.gif IP: spo.owncraft.pl:25878

 

 

 

 

 

strzalka.gif Potwory: Ta

 

 

 

 

 

strzalka.gif Zwierzęta: Ta

 

 

 

 

 

strzalka.gif PvP: Ta

 

 

 

 

 

strzalka.gif Premium: Nein

 

 

 

 

 

strzalka.gif Nether: Ta

 

 

 

 

 

strzalka.gif BialaLista: Nein

 

 

 

 

 

 

 

admini.png

TaKaK ,Matt

 

 

 

 

 

 

pluginy.png

Ogarniente !

 

 

 

 

 

 

inf.png

 

 

Kontakt gg: 40199999

Serwer na najnowsza wersje 1.4.6 !!

 

 

Rekrutacja na admin !!

 

 

 

 

Podania w komentarzach !!!

 

 

 

 

Wzór:

 

 

 

 

 

Wiek:

 

 

 

 

Imię:

 

 

 

 

Nick w grze:

 

 

 

 

Komendy 1/10:

 

 

 

 

Kontakt Skype/GG:

 

 

 

 

Dlaczego ty ?:

Opublikowano

Zrobiłem inne 2posty niżej.

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Opublikowano

Wiek:14

 

 

 

 

Imię:Radek

 

 

 

 

Nick w grze:RaDiINord

 

 

 

 

Komendy 1/10:9

 

 

 

 

Kontakt Skype/GG: skype:radek.trzaska2 gg:44991460

 

 

 

 

Dlaczego ty ?:Jestem pomocny chciałbym wspomóc serwer jak to tylko możliwe

 

Znam dobrze komendy i pluginy

Jestem udciwy w obec graczy

Nie przeklinam

Opublikowano

Moje imie - Karol

Nick: Shaviq

Mój wiek, co zapewne interesuje Cię najbardziej - 13lat, może to trochę za mało jak dla Ciebie, ale kto wie.

 

Staż w grze - 1rok

 

Możliwość wpłaty pieniężnej - Czasami sms'em.

 

Czas, który mogę poświęcić - Bardzo dużo, zwykle od godziny 16. Wtedy rozpoczynam mój czas wolny, czasem wcześniej. Ale tu też wliczam czytanie lektur itd. Lecz czasu na grę 4.5h idzie na 100% lecz nie zawsze.

Niedługo nie będzie mnie 11dni na święta, będę miał tam słabszy internet. Możliwe, że uda mi się tam grać na serwerach, lecz nie jestem przekonany.

 

Moje doświadczenia z pluginami - 9.5/10 każdy ma jakąś lukę.

Permissions również znam bardzo dobrze, potrafię przydzielać różne uprawnienia do poszczególnych rang oraz nadawać im prefixy.

Umiem również większość pluginów, które są zwykle używane na serwerach.

Ponieważ np. takie bardzo nowe o których nigdy w życiu nie słyszałem, są dla mnie nieznane. Wystarczy tylko, że raz zobaczę na czym plugin polega i zobaczę jego komendy.

 

 

Kultura osobista - tu nie mogę napisać nic takiego jak punktacja od 1 do 10. Więc może lepiej to opiszę. Moja kultura jest bardzo dobra, mam dobry kontakt z graczami. Znajomość języka mam bardzo dobrą, co powinien mieć każdy.

 

Obeznanie z serwerami - Byłem posiadaczem już 4serwerów własnych oraz na niektórych adminem, radziłem sobie w owej posadzie bardzo dobrze. Lecz niestety serwery te upadły ze względu na brak środków do wpłaty.

 

Kontakty do mnie

- Skype

- Serwer głosowy Mumble

- TeamSpeak

- Minecraft

 

 

Mam szczerą nadzieję, że rozpatrzysz moje podanie.

Serdecznie pozdrawiam i Wesołych Świąt!

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Opublikowano

Wiek:13

 

 

 

 

Imię:Kacper

 

 

 

 

Nick w grze:Thecperkerus992

 

 

 

 

Komendy 1/10:Można powiedzieć ze gdzieś na 8 lub 7 :D

 

 

 

 

Kontakt Skype/GG:Skype:rekin750 GG:25395221

 

 

 

 

Dlaczego ty ?: Ponieważ miałem już na jednym serwerze admina.Nie miałem serwera ponieważ mój komputer jest za słaby.Potrafię tworzyć cuboidy ogarniam pluginy takie jak:World Edit,Chest Shop.Uczę się dopiero pluginów :)

Opublikowano

Moje imie - Karol

Nick: Shaviq

Mój wiek, co zapewne interesuje Cię najbardziej - 13lat, może to trochę za mało jak dla Ciebie, ale kto wie.

 

Staż w grze - 1rok

 

Możliwość wpłaty pieniężnej - Czasami sms'em.

 

Czas, który mogę poświęcić - Bardzo dużo, zwykle od godziny 16. Wtedy rozpoczynam mój czas wolny, czasem wcześniej. Ale tu też wliczam czytanie lektur itd. Lecz czasu na grę 4.5h idzie na 100% lecz nie zawsze.

Niedługo nie będzie mnie 11dni na święta, będę miał tam słabszy internet. Możliwe, że uda mi się tam grać na serwerach, lecz nie jestem przekonany.

 

Moje doświadczenia z pluginami - 9.5/10 każdy ma jakąś lukę.

Permissions również znam bardzo dobrze, potrafię przydzielać różne uprawnienia do poszczególnych rang oraz nadawać im prefixy.

Umiem również większość pluginów, które są zwykle używane na serwerach.

Ponieważ np. takie bardzo nowe o których nigdy w życiu nie słyszałem, są dla mnie nieznane. Wystarczy tylko, że raz zobaczę na czym plugin polega i zobaczę jego komendy.

 

 

Kultura osobista - tu nie mogę napisać nic takiego jak punktacja od 1 do 10. Więc może lepiej to opiszę. Moja kultura jest bardzo dobra, mam dobry kontakt z graczami. Znajomość języka mam bardzo dobrą, co powinien mieć każdy.

 

Obeznanie z serwerami - Byłem posiadaczem już 4serwerów własnych oraz na niektórych adminem, radziłem sobie w owej posadzie bardzo dobrze. Lecz niestety serwery te upadły ze względu na brak środków do wpłaty.

 

Kontakty do mnie

- Skype

- Serwer głosowy Mumble

- TeamSpeak

- Minecraft

 

 

Mam szczerą nadzieję, że rozpatrzysz moje podanie.

Serdecznie pozdrawiam i Wesołych Świąt!

Jestem na tak ;) nie wiem co inni admini ;p

FACE PALM

Opublikowano

Wiek:15

Imię:Arkadiusz

Nick w grze: VIIMisiekIIV

Komendy 1/10:9

Kontakt Skype/GG:Skype : thefanpl

Dlaczego ty ?:Dlatego , że znam komendy i bardzo lubię pomagać przy serwerach miałem Admina już na 5 :) ale niestety nie działają a wasz jest fajny :) Pozdrwia Misiak

x



Opublikowano

Japier..... Serwer to DNO DNO DNO DNO DNO ... Pisze siema .. - Nikt nie odpowiada

Pisze Admini olewaja graczy... - Nikt nie odpowiada

Pisze No Ku* Japier* Byscie odpisali chociaz - Nikt nie odpowiada

- Nikomu nie polecam tego serwera Chyba ze chcesz zeby admini Mieli cie gleboko w dupie

Pozdro dla Adminow :angry:

mca.png
Opublikowano

@Up zgadzam się

 

Witam! Poszukuję Sponsora na serwer minecraft!

 

Wymagania:

 

Comiesięczne opłacanie serwera (około 30zł).

 

Co oferuję:

 

Range sponsor

Większość komend

Dostęp do panelu serwera

Ogarnięty team

i część Zysku.

 

Paczka jest wykonana przez technika na 1.4.6

Jest Permissions i Rozbudowane Factions.

Czekamy tylko na sponsora.

 

 

Status: AKTUALNE

 

Kontakt: GG: 45263008

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

hmm serwer ogólnie fajny ale nie jest dogadana administracja... Jak ja byłem to 2 adminów się kłóciło o to czy budowniczy ma robić nowy spawn czy nie... to trochę dziecinne ja raczej nie wejdę na ten serwer bo jeszcze jest w robocie jak się pisze sprawę do head admina to szybko odpisuje ale jak już ma to zrobić to wychodzi z serwera i tyle... sory ale odradzam...

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

Opublikowano

Wiek: 13

 

Imie: Jakub

 

Nick: Xardas399

 

Komendy 1/10: 7

 

Skype/GG: Skype: jakubzurawik991

 

Dlaczego ty?: Sam kiedyś posiadałem serwer choć to nie ważne ale lubie grać na serwerach i znam dużo komend i całkiem długo przesiaduje. Umiem rozwiązać problemy graczy np: kłotnie itp.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...