Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Server Minecraft Hamachi - co polecacie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Moj kolega ma server hamachi.Chialem mu ''dopiec'' i powiedziec ze jestem od niego lepszy ;P i zrobie chce zrobic fajniejszy server niz on.

 

Dopiero sie ucze;P Robie to wszystko od wczoraj.

Jak narazie to wgralem lwc(mozliwosc uzywania komendy /cprivate i cos jeszcze chyba) i plgsetspawn (czyli miejsce spawnu :P)

 

 

A wiec pytam :

Co jest takiego ciekawego co bym mogl dodac ? lub co powinno podstawowo znalezc sie na serverze minecraft

 

 

Widzialem jeszcze u niego takie cos ze przed jego nickiem pisalo[admin] tzn rangi jak je ustawic (plugin jaki:P)

 

Oczywiscie mozecie podac linki ale nie musicie;P

ie068n.jpg
Opublikowano

Rangi - Group Manager/Permissions/PermissionsEx

 

Poszukaj sobie jakiejś paczki pluginów lub pobierz kilka, zobacz opisy pluginów i powybieraj te, które najbardziej Ci odpowiadają.

Opublikowano

Zły dział.

Pisz w dziale Modding / Zarządzenie serwerem.

 

Jezeli jest to zly dzial to prosze adminstratora o przeniesienie do odpowiedniego katalogu

 

Czekam na dalsze odpowiedzi

ie068n.jpg
Opublikowano

Najpierw przed założeniem takiego serwera wybierz jego typ (Survival, Role-Play, Parkour, Hardcore, FreeBulid)

 

Survival (SV) - Mapa jest czysta, mogą znajdować się tam różne budynki wykonane przez adminsitrację (Typu obozy, domki). Gracze muszą sami o siebie zadbać tzn. zebrać pożywienie, craftować itemy itp.

Role-Play (RP) - Odwzorowanie prawdziwego życia, wcielamy się w postać jaką gramy. Gracze mogą dostać eq od administracji, lub sami zdobywać.

Parkour - Gracze przechodzą mapę wykonując "questy" tzn. pokonując kolejne poziomy mapy.

Hardcore - (nie jestem pewien), tak jak parkour, ale gdy gracz zginie dostaje bana (na tydzień, dzień, 15minut. Zależy od skonfigurowania pluginu "hardcore").

FreeBuild (FB) - Gracze dostają na start eq, wybierają działkę, budują dom i żyją. Takie jak RP, ale tutaj gracze muszą dostać eq na start i grają na mapie, na której bodajże jest wybudowane miasto czy coś z działkami.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...