Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Poradników i downloadu zbroi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Szukam poradników dotyczących dodania zbroi do serwer i klienta. Przeglądałem trochę forum i fakt widziałem fajne zbroje ale przeważnie uplady nie działały lub były tylko wpisy do bazy i klienta ale za to nie było modeli i icon. Więc chciał bym was prosić jeśli macie poradniki w pełni zrobione to podawajcie. Likuje :D

 

PS: szukam takich zbroi jak szmaragdowe,szafirowe itp szukam też takich bardzie epickich.

spacegamingsugnature.jpg

Opublikowano

Jak dodac:

 

Pobierasz Paczke z iconami,modelami,texturami

Pobierasz FileArchiver2,m2 ,wrzucasz do pack

 

1.Wypakowywujesz icon: Extract-->Extract Archive-->icon-->Pack-->Zapisz ,dodajesz icony do icon/item , dodajesz wpisy do icon.xml ,pakujesz : extracted-->icon.xml-->Pack Archive

2.Wypakowywujesz PC,pc2 : Extract-->Extract Archive-->PC--->Pack-->Zapisz, Extract-->Extract Archive-->pc2-->Pack-->Zapisz dodajesz textury,modele,dodajesz wpisy do PC,pc2.xml , pakujesz : extracted-->PC.xml,pc2.xml-->Pack Archive

3.Wypakowywujesz locale_pl: Extract-->Extract Archive-->locale_pl-->Pack-->Zapisz , dodajesz wpisy do itemlist.txt,wypakowywujesz item_proto: Extracted-->item_proto-->Unpack dodajesz wpisy

4.Wypakowywujesz root : Extract-->Extract Archive-->root-->Pack-->Zapisz dodajesz wpisy do plikow .msm , patrzysz id z shapeindex przepisujesz je do item_proto a dokladniej do value3 ,pakujesz root : extracted-->root.xml-->Pack Archive

5.Pakujesz item_proto : Exracted-->item_proto.xml-->Pack , pakujesz locale_pl : extracted-->locale_pl.xml-->Pack Archive

6.Wchodzisz Navicat-->Player-->prawy myszy-->console-->wklejasz zapytania-->enter

7.Wchodzisz Navicat-->player-->item_proto odnajdujesz id , lecisz w prawo ustawiasz takie same value3 jak dawales w item_proto Clientowym..

8.Resetujesz serwer

 

http://www.mpcforum.pl/topic/291472-tutdlwszystkie-zbroje-8-dla-kazdej-postaci/

http://www.mpcforum.pl/topic/794563-tut-nowe-zbroje-z-najnowszego-patcha/

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

to tak z tego tematu zbroje są spoko ale jak byś mógł zauważyć uplad nie działa

 

http://www.mpcforum.pl/topic/291472-tutdlwszystkie-zbroje-8-dla-kazdej-postaci/

 

a tego tematu owszem chciałem dodać ale nie ma modeli już próbowałem dodać wszytko działało ale modeli nie było a icon'e zastępowało pusta butelka

 

http://www.mpcforum.pl/topic/794563-tut-nowe-zbroje-z-najnowszego-patcha/

 

jeśli masz jeszcze przesyłaj tutaj

spacegamingsugnature.jpg

Opublikowano

Linki dzialaja sprawdz dobrze ost strone ;) gdyby nie dzialaly temat zostalby zamkniety.

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Up napisz do mnie na gg to moze cos zaradzimy mam te zbroje u sb wiec moge Ci podeslas potrzebne pliki,icony.

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...