Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zarobić 2kk na godzine (Tylko w zime)


N0RW3G

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

W tym poradniku napisze jak zarobić na evencie w którym dropią torciki

 

Wymagania

Poszukiwacz 1-6lvl

Wolny spot grochów z minimum 4strączkami

Trzeba mieć sp : Kurczak +1-15 albo pajama + 1-15

 

 

Zakladamy sp na jak najmniejszym lvl'u poszukiwaczem.

Bijemy groszki i zbieramy torty

Bijemy do 14lvl.

 

Powinno dropnąć ok. 200tortów.

Sprzedajemy po 1k albo 1.5k za sztuke.

 

Przekladamy sp i robimy tak w kółko.

To mój 1 poradnik więc prosze o wyrozumialość.

Opublikowano

Mi tam 1-15lvl na groszkch nic nie dropło -.-

Lepiej jest wbić 20-26lvl i iść na górę kopalń.

w 2 godziny miałem 2.5kk z tortów 30złotych boxów 50 zwykłych i 90wełny ;)

1375198444-U163133.jpg

 

Opublikowano

Próbowałem - i co?

 

Otóż jest na tym zarobek jednak nie 2kk...

Myślę że 700k można wyciągnąc bo ja mam 500k.

Ogólnie rzecz biorąc TuT tylko przydatny do końca eventu no ale wkońcu jeszcze jakiś tam okres został ;)

 

Wesołych Świąt ;)

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Opublikowano

Próbowałem - i co?

 

Otóż jest na tym zarobek jednak nie 2kk...

Myślę że 700k można wyciągnąc bo ja mam 500k.

Ogólnie rzecz biorąc TuT tylko przydatny do końca eventu no ale wkońcu jeszcze jakiś tam okres został ;)

 

Wesołych Świąt ;)

 

1 postać z kurą - expienie okolo 10min - 99tortów

Opublikowano

jak masz karte Kurczana na 2 postacij to robisz na tym samym koncie nowa postacj to sie nazywak tak jak by noobek Robisz nick no wie niem Ciastax3x3 nw ile rangi trzeba na kurczaka wiec wezmiemy 500-1000 idziesz na 5bb(Oczywiscie jesli tylko wygrasz) i leci CI reputacja i mozesz zalozyć prawie kazde sp tylko ze pamietaj o Jobie na norm :)

Opublikowano

Karta kurczaka jest od 1 jobki i od 0 repki, dlatego odrazu po zalozeniu i przelozeniu z 2 charka mozna zalozyc, natomiast pajamka jest na 10job i od 500 repki takze od samego poczatku niezalozysz. Dla high-lvlovcow lepszym sposobem jest przechodzenie 73cp. Osobiscie po 1 przejsciu mam prawie 100 tortow i 100 ciast w czasie okolo 30min.

Ale do sedna... Ten sposob niebedzie juz az tak dobry, poniewaz ceny za te smakolyki juz spadaja. Mysle ze juz po polowie czasu trwania eventu cena spadnie do 500g, i niebedzie juz z tego jakiejs gory forsy, aczkolwiek jakas tam bedzie ;)

Pozdrawiam i zycze udanych dropow ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...