Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]PancernikCF Poszukujemy Moderatorów[NO-WL][NO-Premium][10slotow bedzie 50][FB + SurvivalGames[Gildie]


maver1962

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg PancernikCF

 

Info.png

 

strzalka.gifTYP: FreeBuild , SurvivalGames

strzalka.gifSloty: 10 - Za tydzień 50

strzalka.gifIP: We wtorek !

strzalka.gifPotwory: Na Surowcowej i Poza Miastem

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak na surowcowej

strzalka.gifPremium: Nie ale mogą wejść ;)

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

 

 

Admin.png

H@-Glaudi , Poszukujemy

 

pluginy.png

Odpowiednie

 

InfoDOt.png

Poszukujemy Moderatorów.

Przykład Podania:

Wiek:

Czas który możesz dziennie przeznaczyć na serwerze:

Znasz komendy WorldEdit I WorldGuard:

Czemu chcesz zostać Modem ?

Opublikowano

wiek:mam 14 lat

Czas który możesz dziennie przeznaczyć na

serwerze: 5-6 godzin dziennie

Znasz komendy WorldEdit I WorldGuard: tak znam i ogarniam te pluginy

Czemu chcesz zostać Modem ?: Ponieważ lubię pomagać innym i mam doświadczenie (byłem admem na serwie 24/7)

Opublikowano

PODANIE NA MODERATORA.

Imię: Krzysiek

Wiek: 19

Czas, który dziennie mogę przeznaczyć na serwer: To prawie cały dzień, przeciętnie 5-6h.

Znajomość komend WorldEdit i WorldGuard oceniam na 90-100%. Rzadko kiedy zapomnę mało używane komendy.

Chcę zostać moderatorem, ponieważ posiadam umiejętności w budowaniu ładnych i atrakcyjnych budowli typu Spawn, Działki, Sklepy, Hotele itd.

Ponadto jedną z największych zalet, które posiadam to:

- Poprawna Polszczyzna.

- Angażowanie się w życie serwera.

- Odpowiedzialność.

- Sumienność.

- Pomoc innym.

- Znajomość informatyki.

 

Jeżeli będzie taka potrzeba, będę w stanie wspomóc serwer pieniężnie (O ile będzie to dedyk serwer, nie dedyk komputer).

 

 

Kontakt ze mną na PRIV. Tam podam GG.

Opublikowano

PODANIE NA MODERATORA.

 

Imię: Krzysiek

Wiek: 19

Czas, który dziennie mogę przeznaczyć na serwer: To prawie cały dzień, przeciętnie 5-6h.

Znajomość komend WorldEdit i WorldGuard oceniam na 90-100%. Rzadko kiedy zapomnę mało używane komendy.

Chcę zostać moderatorem, ponieważ posiadam umiejętności w budowaniu ładnych i atrakcyjnych budowli typu Spawn, Działki, Sklepy, Hotele itd.

Ponadto jedną z największych zalet, które posiadam to:

- Poprawna Polszczyzna.

- Angażowanie się w życie serwera.

- Odpowiedzialność.

- Sumienność.

- Pomoc innym.

- Znajomość informatyki.

 

Jeżeli będzie taka potrzeba, będę w stanie wspomóc serwer pieniężnie (O ile będzie to dedyk serwer, nie dedyk komputer).

 

 

Kontakt ze mną na PRIV. Tam podam GG.

 

 

 

Przyjęty

 

wiek:mam 14 lat

Czas który możesz dziennie przeznaczyć na

serwerze: 5-6 godzin dziennie

 

Znasz komendy WorldEdit I WorldGuard: tak znam i ogarniam te pluginy

 

Czemu chcesz zostać Modem ?: Ponieważ lubię pomagać innym i mam doświadczenie (byłem admem na serwie 24/7)

 

 

Przyjęty na okres próbny

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...