Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

AgressiveCraft [Bukkit][Powiekszony EXP][Factions]---->[WojnyGildi][McMMO]


Maniokk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

c2.gif

Witam,Chciałbym Wam Przedstawić Nowy Serwer MineCraft

 

AgressiveCraft - Wojny Gildi + McMMO

 

 

SERWER WYSTARTOWAŁ Wczoraj o 12:00

 

IP:s21.mineserv.eu:22685

 

IP Ts3: (Już w Niedługo)

 

 

infocp.png

 

Krótka informacja na temat serwera.

 

Gra polega na przetrwaniu w prawdziwym świecie Minecrafta.

 

Zabezpieczenia przeciwko modzie X'ray wprowadzi cię w miłą oraz uczciwą rozgrywkę.

 

 

Parametry Serwera

 

 

Ilość Slotów:20 - (Niedługo 40!)

Rodzaj Serwera:Survival+Wojny Gildi

 

Potwory:Tak

 

Nether:Tak

 

Zwierzęta:Tak

 

PvP:Tak--->Wojny Gildi

 

 

dodatkowe.png

 

PVP:

Poza Spawnem, na serwerze jest aktywne PVP

Uważaj na siebię i nie daj się zabić.

 

PvP Logger:

Plugin Blokujący ucieczkę podczas Pvp - Działa to na Zasadzie Gdy Gracz "lognie" podczas Walki Jego Itemy Zostaną Rozsypane w Miejscu Ucieczki.

Anty X-Ray:

Aby gra była przyjemna, posiadamy zabezpieczenie przeciwko

modzie x-ray. Teraz będziesz miał pewność że gracze na serwerze są uczciwi.

 

McMMO:

Szkól Swoje Umiejętności Walki,Kopania Lub czego tylko zapragniesz,Plugin dodaje do naszej dyspozycji dodatkowe Skille (im wyższy poziom tym więcej DMG zadaje Skill).

 

Dla Gracza:

 

-Narzędzia na Start (/kit start)

 

-Częste Eventy

 

-Profesjonalne Podejście Administracji

 

-Pluginy McMMO i Factions

 

-Serwer Ts3

 

-Spawn w Klimacie RPG

 

-Możliwość Wykupienia Konta VIP

 

 

teammd.png

 

 

[HeadAdmini]:

 

[Moderator] :

 

Jest to Oficjalna Publikacja Serwera

Opublikowano

Nie grajcie tam ... Zrobili nową prezentację, bo w poprzedniej każdy pisał złe opinie co się nie dziwię. Admini sobie dają itemy, sam jednego zabiłem i wyleciał stack diaxowych mieczy ulepszonych komendą ... Dostałem bana za x ray chociaż stałem na spawnie o.O Admini maja max 11 lat. Odradzam gry.

Opublikowano

Jaki turbo chłopcze? Pamiętam że były jakieś x w nicku i jak mnie mógł przyłapać skoro stałem na spawnie? o.O

Opublikowano

serwer fajny administracja miła ogarnieta w tym co robial admini maja po 14 15 17 lat widac ze sie znaja na tym co robia.A pozatym gram od poczatku na tym serwie i ten mod z x co byl juz nie jest modem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...