Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak usuanc otoczke miedzy postacia (GM) ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rozpakuj locale przejdź do pliku .xml

Otwórz go i usuń dwie linijki

<File archivedPath="locale/pl/effect/gm.mse" type="1"><![CDATA[extracted\locale_pl\locale\pl\effect\gm.mse]]></File>
<File archivedPath="locale/pl/effect/ymirred.tga" type="1"><![CDATA[extracted\locale_pl\locale\pl\effect\ymirred.tga]]></File>

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Jest ja mam w locale_pl.eix

Wez innego clienta albo cos :D

 // Programista HTML i CSS


 


xkUrggS.png


Zapraszam do współpracy !

Opublikowano

ten plik poprostu sie nazywa .xml???



to dajcie jakis inny client moze??

 

Pomoze ktos w edycji dropu :)):D



.xml tak po prostu??bez niczego

Opublikowano

ten plik poprostu sie nazywa .xml???

 

to dajcie jakis inny client moze??

 

Pomoze ktos w edycji dropu :)) :D

 

.xml tak po prostu??bez niczego

Ja pierdole

 

Widać że nic nie rozumiesz..

Nie bierz się za to jak nic nie potrafisz.

-,-

Pobierasz pakera, dopisujesz tam lokalizacje pliku locale_pl i rozpakowujesz. Tworzy się plik RootPackGen.xml i tym pakujesz.

:mellow:

Opublikowano

pomoze mi ktos/?albo da download i powie jak zrobic....

 

 

Ja wiem,ze nie umiem ale chce sie nauczyc:)))

 

I chce zmienic ta otoczke bo na taki niesmialy mnie szlak trafia...

Opublikowano

Metin2mod.tk -pobierasz packera z 'inne'

Wypakowujesz Locale. W folderze w którym jest packer będzie extract albo Source. Otwierasz to i masz locale. Wbijasz locale_pl\locale\pl\effect i usuwasz gm.mse oraz ymirred.tga . Następnie cofasz się do folderu extracted (lub source) i masz bodajże rootpackgen.xml Otwierasz go notatnikiem albo notepadem i usuwasz linijki:

 

<File archivedPath="locale/pl/effect/gm.mse" type="1"><![CDATA[extracted\locale_pl\locale\pl\effect\gm.mse]]></File>
    <File archivedPath="locale/pl/effect/ymirred.tga" type="1"><![CDATA[extracted\locale_pl\locale\pl\effect\ymirred.tga]]></File>

Następnie bierzesz plik .xml i kopiujesz do głównego folderu z packerem. Przenosisz go na m2 i czekasz aż utworzą ci się pliki locale.eix i locale.epk . Wciskasz enter i po sprawie.

Jak teraz nie skumałeś, daj sobie spokój bo to nawet średniego poziomu inteligencji małpa by nawet zrozumiała...

nanicz.png


Opublikowano

Witam mam taki problem na moim hamachi (pliki by taki_niesmialy )

Jest okropnie wygladajaca otoczka,ktora otacza GM

Chce was prosic o pomoc w rozpakowaniu plików i zapakowaniu ich ,wyslijcie je na speedy share,a ja sb sciagne i odrazu wkleje do mojego clienta!!(o to chodzi o nic wiecej) o gotowe pliczki te 2x zeby tylko wlozycz do pack i maja dzialac!!

PROSZE O ZROBIENIE WYGLADU ZNACZKA GM Z PLa.

(DOLADNA INSTRUKCJA NA SAMYM DOLE)---Nie prosze o instrukcje tylko o zrobienie tego!!


Dodajcie tez tak jak mowie normalny znaczek:)


OTO PLIKI :



Mój client:


http://speedy.sh/Z5rhc/locale-pl.eix

http://speedy.sh/AKgqh/locale-pl.epk


Client Metin2 PL.

http://speedy.sh/Yac3b/locale-pl.eix

http://speedy.sh/c8z7s/locale-pl.epk



SCANY:



1. https://www.virustot...sis/1366803008/

2. https://www.virustot...sis/1366803158/

3. https://www.virustot...sis/1366803339/

4. https://www.virustot...sis/1366803482/



Nagroda za pomoc:

8 like+ 5 gwiazek!!



BARDZO PROSZE O POMOC POTRZEBNE NA DZISIAJ!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...