Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Konkurs]Świąteczny Konkurs w dziale Dragon Ball Online!


TheJeron78

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

29552857159775342799.png

 

Witajcie. Wraz z dniem dzisiejszym ogłaszam konkurs w dziale Dragon Ball Online! Polegać on będzie na tym, że: wy(userzy) będzie odpowiadać na zadawane przez nas pytania. :-)

------------------------------------------------------------

Tematy będą się pojawiać o losowych godzinach. Każdego dnia, będzie jedna szansa na zdobycie -5%/-10%.

Jeśli masz jakieś pytanie pisz, w dyskusji (podpięty temat) lub PW do

TheJeron78.

 

11313607060100766518.png

1. Codziennie o losowej godzinie zostanie stworzony temat z pytaniem nt. gry Dragon Ball Online. Osoba, która jako pierwsza odpowie prawidłowo, otrzymuje nagrodę w postaci -5%.

2. Osoba, która odpowie na najwięcej pytań ze wszystkich uczestników, otrzymuje

9368_gold.png lub 4875_blue.png

3. Wszystkie pytanie proszę zadawać w dyskusji, lub na PW.

4. Konkurs będzie trwał od 23.12.12 do 05.01.13

5. Zakaz edytowania postów.

 

26556164449318277542.png

Pytania będą zadawane przeze mnie (czyli

TheJeron78) lub przez ScoTube. Pytania będą umieszczana w tym dziale o losowym godzinach. ;-)

 

05798362025649308050.png

Tak jak wcześniej już pisałem, nagrody to

9368_gold.png lub 4875_blue.png.

Osoba, która odpowie na najwięcej pytań z posród wszystkich uczestników - pytań będzie 14 (czternaście) zgarnia jedną z powyższych nagród.

 

 

WSZYSTKIE PYTANIA TUTAJ --->

Klik.

 

 

Zapraszamy do udziału w konkursie

:)

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...