Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Świąteczny Konkurs w dziale Dragon Ball Online!


TheJeron78

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

29552857159775342799.png

Tutaj zadajemy wszystkie pytania dot. konkursu !

:)

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

Czytaj ze zrozumieniem...

1. Codziennie o losowej godzinie zostanie stworzony temat z pytaniem nt. gry Dragon Ball Online. Osoba, która jako pierwsza odpowie prawidłowo, otrzymuje nagrodę w postaci -5%.
Opublikowano

Czytaj ze zrozumieniem...

Sorry ale jak to pisałem to były dwa takie same tematy z treścią taką jak tutaj, nie było nic w tym drugim temacie.

Opublikowano

Czy osoba, która nie zaczęła grać jeszcze w gre ma jakieś szanse?? I czy osoba, która gra ale nie wiele rozumie grę też ma jakieś szansę??

Opublikowano

Czy osoba, która nie zaczęła grać jeszcze w gre ma jakieś szanse?? I czy osoba, która gra ale nie wiele rozumie grę też ma jakieś szansę??

 

Osoba która nie zaczęła grać ma małe szanse gdyż pytania są głównie z gry, ale warto spróbować ;-)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Jeszcze jedno pytanie, no bo gdyby padło pytanie typu "jaka jest nazwa pierwszego npc'ka napotkanego w grze" to skąd mamy to wiedzieć, jeżeli jego nazwa to chińskie znaki :P?? No i wiadomo, jeżeli padną pytania bardziej fabularne to gracz będzie potrafił odpowiedzieć, ale jeżeli trzeba będzie napisać nazwę itemu/npc/moba/questa to już inna bajka, chyba, ze się ma spolszczenie xD

Opublikowano

Jeszcze jedno pytanie, no bo gdyby padło pytanie typu "jaka jest nazwa pierwszego npc'ka napotkanego w grze" to skąd mamy to wiedzieć, jeżeli jego nazwa to chińskie znaki :P?? No i wiadomo, jeżeli padną pytania bardziej fabularne to gracz będzie potrafił odpowiedzieć, ale jeżeli trzeba będzie napisać nazwę itemu/npc/moba/questa to już inna bajka, chyba, ze się ma spolszczenie xD

 

Pytania nie będą typu "Jaka jest nazwa pierwszego npc, albo itemu" pytania są tak skonstruowane aby odpowiedział na nie gracz ;-)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

http://www.mpcforum....kurspytanie-10/

"Na którym levelu można zebrać wszystkie smocze kule ?"

 

Wszystkie smocze kule można zebrać nawet na 1lvl'u ciężkie do zrobienia ale możliwe, więc odpowiedź 20lv w pytaniu nr10 jest błędna

^^

( jak kogoś interesuje jak to mogę napisać )

 

 

Nic tu nie jest błędnego więc proszę nie wprowadzać w błąd graczy, chodzi głównie o kule questowe nie czepiać się zwykłych kul.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

W takim razie pytanie mało precyzyjne ^^

Bo eventowe kule można zebrać na 1lvl, fakt questowe kończą sie na 20.

 

Ogólnie wygląda to tak:

1lv - Eventowe kule ( event jest codziennie )

20lv - Kule questowe

45lv - Kule scramble ( na tajwanie 2x w tygodniu )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...