Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info]Świąteczny Konkurs w dziale Guild Wars!


Ukinar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1356174579-U377637.png

 

Witajcie, jako iż dużymi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, postanowiłem zorganizować konkurs w dziale Guild Wars.

 

 

 

 

 

 

Konkurs będzie podzielony na 3 kategorie a mianowicie:

 

-Najlepsza praca ręczna o tematyce świątecznej, związana z GW oczywiście

-Najciekawszy wierszyk lub rymowanka związany z GW oraz Świętami

-Najładniejsza sygnaturka/grafika związana z GW oraz Świętami

 

Prace możecie składać od dziś do 30/12. 1 stycznia możecie się spodziewać wyników, ew. 2.

 

 

 

1356174644-U377637.png

 

 

1.User może oddać jedną prace do każdej z kategorii

2.Zakaz kopiowania cudzych prac, kara: ban na 48h, 5%, dyskwalifikacja konkursu

3.Praca ma być zgodna z regulaminem globalnym forum

4.Jeśli to kartka lub obrazek musi zawierać napis MPCForum

5.Posty, które pojawią się w tym temacie, a nie będą pracami uznawane są za spam, kara 5%

 

 

 

 

 

1356174630-U377637.png

 

1. Gold / Blue

2. Champion

3. -15%

 

 

 

 

 

 

Prace oceniać będą:

-Antix-Globalny Moderator

-MrPiotrek122-Globalny Moderator

-Ukinar-KidMod Guild Wars

 

 

Powodzenia

:)

 

 

 

Wszelkie pytania proszę zadawać tutaj:

 


http://www.mpcforum.pl/topic/798123-dyskusja-swiateczny-konkurs-w-dziale-guild-wars/

 

 

Pozwolenie:

 


http://scr.hu/screenshooter/9286931/sypdoqd

Opublikowano

Święta wedlug Tixx'a

 

Klimat świąt już tuż przed nami,

Wypełnionymi ulicami, jadą wozy z zabawkami,

A na niebie tuż nad nami,

Krąży statek z wielkimi cudami,

Cuda, dziwy, co się dzieje, co się dzieje...

Bo tak pomiędzy nami,

Do Tyrii Tixx zawitał z nowinami!

Bo tego roku prezentami, dysponuje ten mały asura z pomagierami..

 

Skromnie ale zawsze coś!

:)

Guild Wars: Seranthon Akimaru Guild Wars 2: Ascalonian Assassin League of Legends PBE: Shinurike

34378.png

◊◊ METAL FAN ◊◊

Opublikowano

Znajdź jendą różnice:

1356286132-U331881.png

:P

Przynajmniej coś orginalnego ^^

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

 

Dużo szczęścia, zdrowia i powodzenia,

 

to Guild War'owe, najlepsze życzenia.

 

Coraz mocniejszych postaci i eventów nieodpartych,

Oczywiście dużo jedzenia,

a także miłego pierdzenia :D

Prezentów więcej niż sto,

bo MPC będzie szło.

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano · Ukryte przez Antix, 24 Grudnia 2012 - http://www.deviantart.com/morelikethis/147037116#/d1rbwes
Ukryte przez Antix, 24 Grudnia 2012 - http://www.deviantart.com/morelikethis/147037116#/d1rbwes

1356174579-U377637.png

 

Najładniejsza sygnaturka

 

 

1356372610-U779742.png

363451410787081286162.png


Opublikowano

Ja wylecę z wierszykiem, a później będzie reszta (może

:D)

Niektóre rzeczy nie koniecznie są zgodne z prawdą, ale pewności nie mam ^^

 

 

Stworzył Tixx Toxa,

jak Gepetto Pinokia, chłopca

Toxx pomocnym miał być robotem,

lecz tuż po chwili stal się kłopotem.

 

Zamiast pomagać w tworzeniu zabawek

niszczył je prędko jak charr z Black Citadel.

Tixx pomoc znalazł u mieszkańców Tyrii

którzy zapomnieli o kampanii Vigil'i

 

Za ogrom pomocy otrzymanej od ludzi

darzy prezentami z uśmiechem na buzi.

Dziś w całej Tyrii obchodzimy święta,

a Zhaitan już tylko z rozpaczy stęka.

 

Taki sobie wierszyk *.*

 

@ Edit

 

Dodaję grafikę :

tixxsygna.png

 

Wiem, że napisy słabe, ale jeszcze się muszę podszkolić ^^

"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday."

Opublikowano


-Najładniejsza sygnaturka/grafika związana z GW oraz Świętami

 

XXX

 

Sygnaturę zmieniam, gdyż dowiedziałem się od Unikara, że napis MPC FORUM jest wymagany.

 

bm92bd.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...