Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.6] Nowe otwarcie serwera ! Survival + Frakcje ! ! [1.4.6] !Świąteczny serwer !Święta !


takak2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

informacje.png

 

 

 

 

 

 

strzalka.gifTYP: Survival + Frakcje !!!!!!!!

 

 

 

 

 

strzalka.gifSloty: 45 Będzie więcej !!! Spoko Koko będzie spoko bedzie więcej :P !!!!!!!!

 

 

 

 

 

strzalka.gifIP: f10.owncraft.pl:25095

 

 

 

 

 

strzalka.gifPotwory: Ta!

 

 

 

 

 

strzalka.gifZwierzęta: Ta!

 

 

 

 

 

strzalka.gifPvP: Ta

 

 

 

 

 

strzalka.gifPremium: Nein

 

 

 

 

 

strzalka.gifNether: Ta

 

 

 

 

 

strzalka.gifBialaLista: Nein

 

 

 

 

 

 

 

admini.png

TaKaK ,Graihia , Kuba

 

 

 

 

 

 

pluginy.png

Zaje bi s.t.e

!!

 

 

 

 

 

 

inf.png

 

 

Kontakt gg: 40199999

Serwer na najnowsza wersje 1.4.6 !!

 

 

Rekrutacja na admin !!

 

 

 

 

Podania w komentarzach !!!

 

 

 

 

Wzór!:

 

 

 

 

 

Wiek:

 

 

 

 

Imię:

 

 

 

 

Nick w grze:

 

 

 

 

Komendy 1/10:

 

 

 

 

Kontakt Skype/GG:

 

 

 

 

Dlaczego ty ?:

Opublikowano

Podanie na admina !!

 

 

 

Wiek: 12 lat

 

 

 

 

Imię: Karol

 

 

 

 

Nick w grze: SuperKarser

 

 

 

 

Komendy 1/10: 8/10

 

 

 

 

Kontakt Skype/GG: Skype: vks508 GG: 10369308

 

 

 

Dlaczego ty ?: Bo lubię świeże serwery. Lubie pomagać innym jako admin. Bycie admin to wielka odpowiedzialność wiem to. I właśnie dlatego chce być adminem. Wiem że jestem trochę za młody :D Jestem odpowiedzialny, miły i wiem kiedy zbanować lub kicknąć gracza. Znam również wiele komend, pluginów, umiem ładnie budować i dobrze się bawić. Wasza decyzja czy mnie przyjmiecie.

Opublikowano

Wiek:13 lat

 

 

 

 

Imię:sławek

 

 

 

 

Nick w grze:TheWilku

 

 

 

 

Komendy 1/10:9/10

 

 

 

 

Kontakt Skype/GG:Skype:jannek114

 

 

 

 

Dlaczego ty ?:Bo lubię adminować na Serwerach.Posiadam duże doświadczenie w tego typu sprawach i mam znajomość o pluginach !

link wychodzący w sygnaturze

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...