Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SpaceCraft [1.4.6][Czysty Survival bez komend !][Pierwszy takie w Polsce][Ograniczenie Mapy]


JodaMinecraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SpaceCraft

Cześć i czołem. Dzisiaj chciałbym wam przedstawić pierwszy w Polsce serwer Survival z ogarniczeniem mapy na wersje 1.4.6. Na czym będzie polegać rozgrywka na serwerze ? Rodzimy się na spawnie po kilku chwilach zostaje on otwarty mamy 10 min na zdobycie materiałów i zrobienie sobie eq. Potem musimy się ukrywać i zabijać innych. Gramy bez komende nie ma żadnych /sethome, /home, /spawn itp. Mapa jest ogarniczona do 250 kratek. Serwer jest w 100 % zablokowany przed cheterami. Nie ma tu mowy o X-Rayowcach czy latającyh gościach

:D Oczywiście wybuchanie tnt i creeperów jest włączone. Pewno zadajecie sobie pytanie co się dzieje jak zginiecie ? Wtedy dostajecie od losu drugą szanse ( :D) odradzacie się na spawnie i zaczynacie wszystko od nowa. Serwer jest nowy także wszyscy zaczynają od zera. Oczywiście w najbliższym czasie powstanie więcej aren. Serwer posiada 80 slotów, ma własnego ts3 i automatycznt Item-Shop (który wykożystamy pózniej).

IP:

89.78.221.18

Rejstracja:

/register hasło hasło

Oficjalne otwarcie bramy 21.25.

Opublikowano

Jak najbardziej polecam serwer - szczególnie ze względu na Administrację ;)

0RMbv6e.png


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


!!!!!!!!!!!!!! KLIKNIJ !!!!!!!!!!!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...