Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.6] Nowy serwer otwarcie 20:30 ! 45 Slotów ! Survival + Frakcje ! [1.4.6] !Świąteczny serwer !Swięta !


takak2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

informacje.png

 

 

 

 

 

 

strzalka.gifTYP: Survival + Frakcje !!!

 

 

 

 

 

strzalka.gifSloty: 45 Będzie więcej !!! Spoko Koko będzie spoko bedzie więcej :P !!!

 

 

 

 

 

strzalka.gifIP: f10.owncraft.pl:25095

 

 

 

 

 

strzalka.gifPotwory: Ta

 

 

 

 

 

strzalka.gifZwierzęta: Ta

 

 

 

 

 

strzalka.gifPvP: Ta

 

 

 

 

 

strzalka.gifPremium: Nein

 

 

 

 

 

strzalka.gifNether: Ta

 

 

 

 

 

strzalka.gifBialaLista: Nein

 

 

 

 

 

 

 

admini.png

000 , Graihia

 

 

 

 

 

 

pluginy.png

Zaje bi s.t.e

 

 

 

 

 

 

inf.png

 

 

Kontakt gg: 40199999

Serwer na najnowsza wersje 1.4.6 !!

 

 

Rekrutacja na admin !!

 

 

 

 

Podania w komentarzach !!!

 

 

 

 

Wzór:

 

 

 

 

 

Wiek:

 

 

 

 

Imię:

 

 

 

 

Nick w grze:

 

 

 

 

Komendy 1/10:

 

 

 

 

Kontakt Skype/GG:

 

 

 

 

Dlaczego ty ?:

Opublikowano

Wiek: 14

 

 

 

 

Imię: Dawid

 

 

 

 

Nick w grze: MokitoPL

 

 

 

 

Komendy 1/10: 8/10

 

 

 

 

Kontakt Skype/GG: skype-mokitopl, gg- 42564007

 

 

 

 

Dlaczego ty ?: Jestem ogarnięty, znam dobrze polski i jestem kreatywny (nie daje itemków bez pozwolenia Admina).

 

Prosze o rozpatrzenie propozycij. Dziękuje. :)

Opublikowano

Wiek : 13

 

Imie : Albert

 

Nick w grze : Asacron

 

Komendy w grze : 9,5/10

 

Kontakt : skype : albert_xd1

 

Dlaczego ja : Mysle ze moglbym pomoc w rozwinieciu serwera. Pracowalem na 13 serwerach w tym mialem 5 swoich . Duze doswiadczenie z komendami. Jesli chodzi o konfiguracje pluginow troche znam sie an tym oraz na panelu znam sie bardzo dobrze.. Bylem takze architektem. Jesli zajdzie potrzeba bede wplacac skladki na serwer.

 

Uprzejmie prosze o rozpatrzenie mojej prosby.

Z gory dziekuje.

Opublikowano

Wiek: Skończony 13 rok życia , klasa 1 gim. w new year 14 rocznikowo.

Imię: Baki

Nick w grze: HimekSk ( PREMIUM )

Komendy 1/10: yyy... ??

Kontakt Skype/GG: No gg mam 43452190 i skype , skype podam jak na gg napiszesz

Dlaczego ty ?:To raczej niezbyt wielka filozofia. Jestem 13 letnim, normalnym chłopcem. Spełniam chyba wymagania, posiadam sprawnie działający mikrofon, chcę się przyczynić do kreatywności i czystej i przyjemnej gry w minecraft. Posiadam na wysokim poziomie wypracowaną kulturę osobistą i dobrze rozwinięty język werbalny jak i niewerbalny. Świetnie kontaktuje się z graczami, lubię opowiadać dużo przez mikrofon <facepalm> o grze czy też innych wydarzeniach, bardzo łatwo jest ze mną złapać wspólny język oraz jestem "dorosły emocjonalnie", no i ogulnie to cały ja :) , łatwo się ze mna dogadac. ostatnio mialem duza przerwe w minecraft , dlatego powracam do gry z pasja :) , nie jestem gimbusem , co jego rozwinienta polszczyzna brzmi co drugie slowo " xD" , nie jestem najlepszy z ortografi , interesuje się językami , duzo czasu poswiecam na nauke języków , głównie j. Angielskiego , i to chyba wszystko :) aha , i warto jeszcze dodac , ze jestem bardzo kreatywnym czlowiekiem , obdazonym bardzo bogato rozwinientym slownictwem

Opublikowano

Wiek: 15

 

 

 

 

Imię: Marek

 

 

 

 

Nick w grze: miner

 

 

 

 

Komendy 1/10: 9,5 (10)

 

 

 

 

Kontakt Skype/GG: Skype: marek.krzykaa | GG: 28037833 ( rzadko na gg wchodzę :))

 

 

 

 

Dlaczego ty ?: Jestem ogarnięty, znam bardzo dobrze ortografię i pluginy. Oczywiście komendy również ;) Miałem kilka swoich serwerów 50 slotów, ale dawno ( bardzo chciałbym znów na nich posiedzieć ). W minecrafta gram od wersji 12_02 . Na multi od jakiś 2 lat :). Lubię ogólnie komputery i gry komputerowe ( również ps3 ).

 

To tyle , proszę o przyjęcie!

;)


Opublikowano

Wiek: 15

 

 

 

 

Imię: Szymon

 

 

 

 

Nick w grze: MrSimon

 

 

 

 

Komendy 1/10: 9

 

 

 

 

Kontakt Skype/GG: GG 11246899 (częściej jestem na Skype) Skype szymon_jot

 

 

 

 

Dlaczego ty ?: Jestem miłym graczem, chce pomóc w rozwoju serwera, ogarniam komendy oraz pluginy jestem ogarnięty, ogarniam ortografie oraz posiadam kulturę osobistą,ogarniam średnio html i php.

 

Pozdrawiam

156932_489791741064881_153236492_n.jpg
Opublikowano

Wiek:15

Imię:Hubert

Nick w grze:lysy22xd

Komendy 1/10:9

Kontakt Skype/GG: chwilowo brak

Dlaczego ty ?:Jestem miły i ogarnięty znam język polski (ortografie) i nienawidzę cheaterów

Pozdrawiam lysy22xd

Opublikowano

Server Zjebany

 

 

Nie ogar Admini

 

Każdy spawni potwory na spawnie

 

Każdy ma fly hacka

 

Kaźdy ma nodusa

76561198169567059.png

Opublikowano

Wiek : 12

 

Imię: Kamil

 

Nick w grze: Atom

 

Komendy 1/10:10

 

Kontakt Skype/GG: TS3 , GG

 

Dlaczego ty ?: Ponieważ znam komendy admina jestem miły i ogarnięty . Chętnie będę pomagał serwerowi w utrzymaniu i w problemach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...