Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Świąteczny konkurs na MPCForum.pl :: Cheat'O'branie - Edycja II!


kierzek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dołączona grafika

Witam,

Za oknem -10 stopni, my w obliczu zbliżających się wielkimi krokami świąt wszyscy powoli się wyciszamy a u Nas jak zawsze gorąco :)

Tradycją Mpcforum jest coroczny konkurs świąteczny, w tym roku będzie to druga edycja Cheat'O'Brania.

 

Cel konkursu:

  • Znalezienie w sieci na obcojęzycznych stronach działających cheatów do gier, których nie ma na MPC.
  • Przetestowanie cheata! Umieszczenie go na Downloadzie MPCForum.pl - TUTAJ
  • Przeskanowanie skanerem online zgodnie z regulaminem forum.
  • Napisanie zrozumiałej instrukcji jak go używać ( utworzenie tematu na forum w odpowiednim dziale ).
  • Umieszczenie źródła skąd został pobrany plik.
  • Zgłoszenie tematu tutaj z linkiem.

Zasady:

Za każdy temat z cheaterm/botem dostajecie od 1-5 pktów, pkty przyznawane są przez arbitrów i notowane w tym temacie. Osoby które kolejno będą miały największą ilość punktów zajmą kolejno 1,2,3 miejsce;)

 

Plagiaty będą nagradzane dyskwalifikacją z konkursu.

Konkurs dotyczy tylko gier multiplayer.

Punkty sumują się, jeśli zamieszczamy więcej cheatów.

 

 

 

 

 

 

W konkursie może brać udział również administracja forum!

 

Termin składania tematów mija 30.12.2012r.

Termin konkursu może zostać przedłużony maksymalnie o 7 dni - o jego zmianie zadecyduje administracja.

Nagrody:

1. Miejsce

Klucz do gry Fifa 13 i nagroda Black Member

+

Dołączona grafika

 

2. Miejsce:

Klucz do gry Counter Strike:Global Offensive oraz nagroda Gold Member

 

+

Dołączona grafika

3. Miejsce

Klucz do gry WarZ oraz nagroda Blue Member

+

Dołączona grafika

1348162346-U215643.png

by Baksiu

 

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Fajny pomysł, ale dodaj możliwość wyłączenia Last Christmas.

Opublikowano

Nagrody chujowe, konkurs też.. Ale udział i tak wezmę.

 

To według Ciebie, jakie powinny być nagrody? :)

Jak na razie, najlepszy konkurs na mpc z najwiekszymi nagrodami.

Opublikowano

Nagrody są fajne ale sam konkurs dziwny. Zmieniłbym sobie nick ale nie mam szans. Ale popaczam sobię na google może chociaż golda zdobędę.

 

Edit

 

Nie no nie mam szans. Kolejny konkurs w którym nic nie wygram ale poczekam do Wielkanocy...

 

P.S

 

A gry dość słabe mimo wszystko.

Opublikowano

Ile można wstawić prac "w konkursie"? :)

 

Dowolna liczba, czym więcej prac tym więcej punktów. Pamiętaj własne projekty punktowane są wyżej.

 

Do kiedy będzie konkurs?

Prace składamy do 30 grudnia. Ogłoszenie wyników po Nowym Roku.

1348162346-U215643.png

by Baksiu

 

Opublikowano

Do kiedy będzie konkurs?

 

Termin składania tematów mija 30.12.2012r.

Termin konkursu może zostać przedłużony maksymalnie o 7 dni - o jego zmianie zadecyduje administracja.

Opublikowano

Proponowałbym zamienić pierwszą nagrodę na to żeby ktoś mógł sobie wybrać jaki klucz do jakiej gry chce

;) .

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Właśnie konkurs trochę bezsensu ponieważ jest on dla ludzi z umiejętnością programowania AutoIT, C++ itp.

Dla tych co coś takiego nie potrafią to nie możliwe jest zdobyć jakąkolwiek nagrodę w tym konkursie.

Ten właśnie konkurs powinien w tym dziele zostać umieszczony, a nie tutaj.

Bezsensu. Jakoś na robienie najlepszych skryptów dla MPC, grafiki itp. nie ma na Blacka i takie nagrody.

Także Ci którzy nie umieją tych języków nie nastawiajcie się na wygraną.

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano

Wreszcie coś lepszego ;f Jeszcze odbiegając od tematu - nie moglibyście ustawić takiego tła na głównej stronie? Świetnie to wygląda :>

Powodzenia dla wszystkich ^^

 

@Paradisia To jest forum o cheat'ach, czyż nie?

Opublikowano

Nagrody chujowe, konkurs też.. Ale udział i tak wezmę.

 

Nie wiem czemu, ale twój post kojarzy mi się z panią z Radomia. Typowy Polaczek, najważniejsze, że za darmo i co dają, a celu takiego konkursu i tak nie zrozumie. Dodatkowo jeszcze źle, bo te nagrody to złe dają... Konkurs też bo jego tematyka jest taka sama jak idea tego forum.

 

Boże, widzisz i nie grzmisz. Boże, mógłbyś tak grzmotnąć chociaż w te święta...

 

 

Nie można oddać tematu z cheat'em, który został już przeze mnie umieszczony na forum? Jeżeli nie to jaki będzie sposób na wyłapywanie tych co skasują swój stary temat i zrobią nowy?

 

ps: Można jakoś wyłączyć muzykę w tym temacie?

Opublikowano

Właśnie konkurs trochę bezsensu ponieważ jest on dla ludzi z umiejętnością programowania AutoIT, C++ itp.

Dla tych co coś takiego nie potrafią to nie możliwe jest zdobyć jakąkolwiek nagrodę w tym konkursie.

Ten właśnie konkurs powinien w tym dziele zostać umieszczony, a nie tutaj.

Bezsensu. Jakoś na robienie najlepszych skryptów dla MPC, grafiki itp. nie ma na Blacka i takie nagrody.

Także Ci którzy nie umieją tych języków nie nastawiajcie się na wygraną.

 

Jedni muszą pogłowić się kilka godzinek co by napisać coś dobrego, a drudzy muszą posiedzieć kilka godzinek co by znaleźć coś dobrego, na jedno wychodzi.

1348162346-U215643.png

by Baksiu

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...