Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowe Sześciany ( Kwaadratowa Masakra ) 20 slotow


Sajgon445

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

 

Kraina Sześcianów

 

informacjeo.png

 

083.gif Adres IP:s13.mineserv.eu:52192

083.gif Typ Serwera:Wybierz

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:20

083.gif WhiteList:Tak

083.gif Nether:Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

 

pluginyy.png

Najważniejsze: LivesMC, LogBlock, Essentials reszta to tajemnica :)

 

ekipab.png

Właścicel - stanisz98

 

Admin - ElAlagos

 

infododatkowe.png

Serwer jest dla osób nagrywających na youtube.

Nie ważna jest ilość subskrypcji ;)

Jeżeli chcesz dostać się na serwer napisz podanie w którym napiszesz

 

 

1. Imie

2. nick

3. Konto na Yt

5. Dlaczego to ty

Opublikowano

1. Imie Darek

 

2. nick Furthes

 

3. Konto na Yt nie mam

 

4. Dlaczego to ty Lubie grać w Mc. Jestem otwartą osobą :D i kreatywną . Chodze do 1 g

Opublikowano

1. Imie : Andrzej

 

2. nick : BlokersOne

 

3. Konto na Yt : andrzej.brzykcy2

 

4. mozesz dac SUBa : Taa

 

5. Dlaczego to ty : No bo ja jestem hardkorem :D , i lubie masakre ; >>

Opublikowano

1. Imie Dawid

2. nick Sirug

3. Konto na Yt RajczuTV

4. mozesz dac SUBa

http://www.youtube.c...55?feature=mhee potem dam jeżeli zaczniemy juz cos nagrywac :D

5. Dlaczego to ty Chce zacząć nagrywać jakąś serie na serio

:D i szukam serweru tego typu:>

Następnym razem napiszcie za co dostaje warna a nie że w poscie nieznane i bez notatki

Opublikowano

Imię: Jakub

Nick: BarraneQ

Konto na yt: BarraneQStudio

Mozesz dac Suba: Tak i Dam :D

Dlaczego to ty: Bo lubię i interesuję się grą MineCraft. Chodze do 1 Gimnazjum. Lubie oglądać masakre i uwazam ze trzymam się zasad

Opublikowano

Imię:Kamil

 

Nick:MaY

 

Konto na YT:Mam le nie nagrywam

 

Możesz dać Suba:Owszem Dać

 

Dlaczego ty:Ponieważ interesują mnie gry takiego typu.Chodze do 6klasy. Lubie masakrę

Opublikowano

Imię: Konrad

Nick: conrado09

Konto na YT: MRconradoMC (nie nagrywam już, ale niedługo będę nagrywać (po świętach))

Możesz dać suba: Mogę oczywiście

Dlaczego ty: Lubie MC, gram od 1 roku, kocham masakrę, jestem kreatywny i nie wchodzę w konflikty

Opublikowano

strzalka.gifImie Mikolaj

strzalka.gifNick Ciamciaramciam

strzalka.gifMasz skype? Mam

strzalka.gifMasz mikrofon? Tak.

strzalka.gifCoś o sobie. Mam 14 lat moje gg 41777496

strzalka.gifKonto na yt posiadam

ov4u.jpg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...