Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

AztecCraft(TEKKIT)[CITIZENS][Frakcje+Survival][24/7][20+slot][No-premium][No-WL]


St3ryd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

20121221134224.png

 

informacjeo.png

 

 

083.gif Adres IP: s41.mineserv.eu:30630

083.gif Typ Serwera: Survival + Frakcje

083.gif Potwory:Tak (MEDIUM)

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium: Nie

083.gif Sloty: 20+ (od 15 stycznia DEDYK)

083.gif Biala Lista: Nie

083.gif Nether: Tak

083.gif Tekkit Tak

20121219151344.png

pluginyy.png

Idealnie zbalansowane do tego typu rozrywki. FRAKCJE po POLSKU!. Na serwerze działa plugin Citizens który dodaje MPC i Qesty.

98777872.png

tumblr_mdwchdOON31qbsw9ro1_1280.png

 

 

ekipab.png

[HA]Berol123

 

[TA]Valdin

 

infododatkowe.png

Spawn jest ubogi bo tu nie chodzi oto by siedzieć na spawnie lecz by cieszyć sie grą :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Serwer bez Premium i VIP'a!. Tu nie znajdziesz latających po mieście wykoxowanych

 

 

JAK ZAGRAĆ?

To dziecinnie proste!

Już tłumacze

Sciagamy launcher.

http://rapidshare.co...her-1.0.1.3.jar

Skan launchera.

https://www.virustot...776d0/analysis/

 

 

1.Uruchamiamy.

2.W opcjach (pod login) zmieniamy na wersje tekkita 3.1.2 (Domyślna)

3.Wpisujemy login i potwierdzamy że chcemy aktualizować.

4.Cieszymy się grą :)

 

Gdy mamy WIN7 uruchamiamy jako administrator!

 

KONTAKT:

 

GG:21959564

 

 

 

ZAPRASZAMY!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...