Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info]Prywatny serwer NosTale: Sons Of Erenia


Krael

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer był zapowiadany już bardzo dawno, ale coś znalazłem :)

 

Jak zagrać?

Pobierasz patch

http://sonsoferenia.altervista.org/SonsOfErenia.rar

Wszystkie pliki znajdujące się w rarze wklejacie do folderu NosTale.

Masz error przy otwieraniu? pobierz to

http://www.mediafire.com/?m8v9ku9ugamera7

 

Strona WWW

http://sonsoferenia.altervista.org/index.php

 

Info:

Serwer nie działa ponieważ VPN jest wyłączone ;/ za 2-3 dni powinien być re-open, ale warto mieć zainstalowane :)

sygnaturk_xsnqsxw.jpg


Starasz się starasz i tak nic z tego nie wyjdzie


  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up

wyszczególniłem na czerwono ;)

 

Serwer był zapowiadany już bardzo dawno, ale coś znalazłem :)

 

Jak zagrać?

Pobierasz patch

http://sonsoferenia.altervista.org/SonsOfErenia.rar

Wszystkie pliki znajdujące się w rarze wklejacie do folderu NosTale.

Masz error przy otwieraniu? pobierz to

http://www.mediafire.com/?m8v9ku9ugamera7

 

Strona WWW

http://sonsoferenia.altervista.org/index.php

 

Info:

Serwer nie działa ponieważ VPN jest wyłączone ;/ za 2-3 dni powinien być re-open, ale warto mieć zainstalowane :)

1365339323-U58387.png

By Valky <3

Opublikowano

No skoro jest taki temat i nie jest zamknięty to działa.

Pobierz patcha i zrób wszystko jak w temacie no ludzie..

 

 

@down Raportuj kociaku ;** Czekam na to + Naucz się pisać.

lucyfergif.gif

Opublikowano

Tylko że jest problem zrobiłem tak :) I nie działa wiesz nie mogę się zalogować nic nie wychodzi nie mów ludzie bo nic nie wiesz . NIE PISZ POSTA JAK CZEGOŚ NIE WIESZ . RAPORTUEJ CIĘ :)

Opublikowano

dziala serwer bo nie wiem czy instalwoac;>

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

wkleiłem do PL'a i odpalam.. wszystko okey,lecz gdy jest okno logowania wpisuje np 123 i hasło 123 to nic sie nie dzieje nawet błędu nie ma...:)

Pomogłem?

Zostaw Like, to nic nie kosztuje a mi pomoże :) 

 

Dzięki <3

Opublikowano

Adek takie pytanie umiesz czytać ... ? Po co spamisz jak byś troszke poczytał i byś zobaczyl np @up3 :)

Heh ale on napisał przecież (adek) że piszę byle jakie pasy ale i tak nie działa a 3xup jak mówisz on napisał właśnie o tym -,- kto tu czytać nie umie . A serwer ten chyba nie działa ja mam tak samo jak adek :)
Opublikowano

Serwer wczoraj działał wieczorem (18:00-0:40)

Poznałem nową komendę, ale musicie posiadać ES

www.nostale.es

żeby wszystko pięknie szło.

Bynajmniej mi na ES działało, a na innych serwerach typu DE nie.

Więc nie odpowiadam za błędy.

Opublikowano

Serwer wczoraj działał wieczorem (18:00-0:40)

Poznałem nową komendę, ale musicie posiadać ES

www.nostale.es

żeby wszystko pięknie szło.

Bynajmniej mi na ES działało, a na innych serwerach typu DE nie.

Więc nie odpowiadam za błędy.

Hmm jak sie zarejestrowałeś :)?

 

Heh ale on napisał przecież (adek) że piszę byle jakie pasy ale i tak nie działa a 3xup jak mówisz on napisał właśnie o tym -,- kto tu czytać nie umie . A serwer ten chyba nie działa ja mam tak samo jak adek :)

ok cos kolega szkoły nie skonczył umiesz liczyć do 3 ?

sznowó jakirz piersddolkony serfer jebany hustwo,

to jest 3up :)
Opublikowano

ok cos kolega szkoły nie skonczył umiesz liczyć do 3 ? to jest 3up :)

Haha kolego to ty chyba jestes malorozumny. Zauwaz ze on odpowiadal do kogos.

A co do tematu to na tym servie panuje rasizm wsrod hiszpanów. zmykam. :P

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Pobrałem hiszpańskiego clienta nostale . I wpisałem pasy i wlogowuje mnie wybieram serwer Sons of Erania i wychodzi coś tam po hiszpańsku ( chyba że tera serwer off ) ale działa na hiszpańskim :) Edit działa ale fajny priv !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...