Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co zrobic bo potworki nie wchodzily w sciane ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam problem dodałem do komnaty v3 potworki do lochu pajkow przez regen i problem jest taki ze jak one " przepieszczają sie " to niektore nawet wchodza daleko w sciane co zrobic by nie mogly ?

Pracuje niestety samodzielnie nad typowym hardem :

Mój Postęp Prac :

Pliki serwerowe : ok 80 %

Client : ok 80 %

Strona www : ok 95 %

Opublikowano

Wchodza w sciane bo to sa moby ktore sie przemieszczaja podbnie masz z potworami z Dt tez nie raz masz je w scianie ;> musialbys zablokowac im mozliwosc poruszania sie <3 poza tym przeciez jak uzyjesz peleryny mestwa to wyjda ;>

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

nom niby tak zoabczym ja kto bedzie a pomoglbys ? http://www.mpcforum.pl/topic/796395-problem-nie-widze-modelu-potwora/ chcialem stworzyc jeszcze jednego spidera_nipper_black tylko ze z innym lvl itp all robie jak tamte itp i nie trybi ... a tamte juz zrobilem 2 . A tu jest identycznie i jakby nie pobierał modelu bo jak chce przywolac to nic nie ma tylko mnie bije a nie widac go ....

Pracuje niestety samodzielnie nad typowym hardem :

Mój Postęp Prac :

Pliki serwerowe : ok 80 %

Client : ok 80 %

Strona www : ok 95 %

Opublikowano

a dodales wpis do npclist.txt ?

 

@Down: Owszem ;>

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Wchodza w sciane bo to sa moby ktore sie przemieszczaja podbnie masz z potworami z Dt tez nie raz masz je w scianie ;> musialbys zablokowac im mozliwosc poruszania sie <3 poza tym przeciez jak uzyjesz peleryny mestwa to wyjda ;>

Problem polega na tym, że nie posiadamy oryginalnego bądź sprawnego server_attr, przez co moby mogą wychodzić poza wyznaczony obszar.

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

teken pomysl jakbym nie podal to by potowrek mnie nie bil przywoluje sie tylko nie widac modelu i textury a all jest tak samo jak w tamtych 2 tych pajkow czarnych

Pracuje niestety samodzielnie nad typowym hardem :

Mój Postęp Prac :

Pliki serwerowe : ok 80 %

Client : ok 80 %

Strona www : ok 95 %

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...