Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytania] Kilka pytań co do edycji serwera metin2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tak jak w temacie mam pare pytań odnośnie edycji

1. Jak zrobic efekt dzialania lizaka, pierscienia, naszyjnika? (Czyli taki jak sie ubierze to nad postacia wyskakuje lizak wiecie o co chodzi)

2. Jak zmienic nazwe serwera na pasku ładowania?

3. Jak ustawić na ile godzin być lizak, pierscien itd?

4. Jak ustawic przerabianie broni, zbroi, bizuterii itd u sury i magicznym metalem?

5. Jak naprawic szkate aby lecial z niej drop i znikała po otworzeniu?

6. Jak zmienć wartości bonów w kd?

7. Jak zrobic aby mozna było handlowac wszystkimi itemami i wszystkie mozna wyrzucac?

8. Jak naprawic status postaci aby było widac pz, int, itd ponizej ss

 

87219702377820673180.jpg

 

 

 

 

 

Za pomoc Like

x

Opublikowano

1. Jak zrobic

efekt

dzialania lizaka, pierscienia, naszyjnika? (Czyli taki jak sie ubierze to nad postacia wyskakuje lizak wiecie o co chodzi)

//wyciągnąć z globala z locale i effects ;d

2. Jak zmienic nazwe

serwera

na pasku ładowania?

W Interfacei plik loading chyba (pack/etc)

3. Jak ustawić na ile godzin być lizak, pierscien itd?

W Navicat , tabela przed ostatnia chyba ;f

4. Jak ustawic przerabianie broni, zbroi,

bizuterii

itd u sury i magicznym metalem?

Id tych itemow musi byc mniejsze niz 501 , potem dodajesz w refine navicat 501;)

5. Jak naprawic szkate aby lecial z niej drop i znikała po otworzeniu?

W File zili user/home/game/share/locale/germany/ mob_drop_item

6. Jak zmienć wartości bonów w kd?

W Navicat np item 28533 // Tabela value_0 czy jakos tak za miast 35% / wpisujesz 1000% i bd miał 1000% vs wojownika .

 

Pozdrawiam inne pytania ? pw.

363451410787081286162.png


Opublikowano

w aplytype masz id bonu a w aplyvalue jego wartosc edytujesz to w item_proto.

 

Max PŻ 1Max PE 2Energia Życiowa 3Inteligencja 4Siła 5Zwinność 6Szybkosc ataku 7Szybkość Poruszania się 8Szybkość Zaklęcia 9Regeneracja PŻ 10Regeneracja PE 11Szansa na Otrucie 12Szansa na Omdlenie 13Szansa na Spowolnienie 14Szanasa na krytyka 15Szanasa na przeszywke 16Silny przeciwko Pół-Ludzion 17Silny przeciwko zwierzetom 18Silny przeciwko Orkom 19Silny przeciwko mistykom 20Silny przeciwko nieumarlym 21Silny przeciwko diablom 22Obrażenia absorbowane przez PŻ 23Obrażenia absorbowane przez PE 24Szansa na Kradzież PE 25Szansa na Kradzież PŻ 26Szansa na Uniknięcie strzały 28Odporność na Miecze 29Odporność na 2-Ręczną 30Odporność na Sztyety 31Odporność na Dzwony 32Odporność na Wachlarze 33Odporność na Strzały 34Odpornosc na Ogień 35Odpornosc na Błyskawice 36Odporność na Magie 37Odporność na Wiatr 38Blok Ciosów 39Odbicie ciosow 40Odporność na Trucizny 41Szansa na BONUS Doś. 43Szansa na podwójna ilosc YANG 44Szansa na podwójna ilosc Przedmiotów 45Niewrazliwy na Omdlenia 48Wartość Atak 53Silny przeciwko wojownikom 59Silny przeciwko Ninjom 60Silny przeciwko Surzom 61Silny przeciwko Szamanom 62Silny przeciwko potworom 63Umiejetności 71Srednie 72Odporność na Wojownika 78Odpornośc na Ninje 79Odporność na Sure 80Odporność na Szamana 8146 - Mikstury (ileś) % efekt podniesiony47 - Szansa na odzyskanie PŻ48 - Niewrazliwy na Omdlenia49 - Niewrazliwy na spowolnienie50 - Niewrazliwy na Upadek54 - Def 

 

7.By mozna bylo handlowac,wyrzucac itemy musisz zmienic antiflag

8,Blad tkwi w windows.dds przy wypakowywaniu locale_pl ten plik ulegl uszkodzeniu i ma 0B. by go naprawic musisz rozpakowac wejsc podmienic plik windows.dds . Lub stworz sobie pliki .eix ,.epk windows dds wrzuc do nich dobry plik windows.dds dodaj do index i nigdy Ci sie nie zepsuje.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/587696-dlwindowsdds-naprawa-interface/

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

w aplytype masz id bonu a w aplyvalue jego wartosc edytujesz to w item_proto.

 

Max PŻ 1Max PE 2Energia Życiowa 3Inteligencja 4Siła 5Zwinność 6Szybkosc ataku 7Szybkość Poruszania się 8Szybkość Zaklęcia 9Regeneracja PŻ 10Regeneracja PE 11Szansa na Otrucie 12Szansa na Omdlenie 13Szansa na Spowolnienie 14Szanasa na krytyka 15Szanasa na przeszywke 16Silny przeciwko Pół-Ludzion 17Silny przeciwko zwierzetom 18Silny przeciwko Orkom 19Silny przeciwko mistykom 20Silny przeciwko nieumarlym 21Silny przeciwko diablom 22Obrażenia absorbowane przez PŻ 23Obrażenia absorbowane przez PE 24Szansa na Kradzież PE 25Szansa na Kradzież PŻ 26Szansa na Uniknięcie strzały 28Odporność na Miecze 29Odporność na 2-Ręczną 30Odporność na Sztyety 31Odporność na Dzwony 32Odporność na Wachlarze 33Odporność na Strzały 34Odpornosc na Ogień 35Odpornosc na Błyskawice 36Odporność na Magie 37Odporność na Wiatr 38Blok Ciosów 39Odbicie ciosow 40Odporność na Trucizny 41Szansa na BONUS Doś. 43Szansa na podwójna ilosc YANG 44Szansa na podwójna ilosc Przedmiotów 45Niewrazliwy na Omdlenia 48Wartość Atak 53Silny przeciwko wojownikom 59Silny przeciwko Ninjom 60Silny przeciwko Surzom 61Silny przeciwko Szamanom 62Silny przeciwko potworom 63Umiejetności 71Srednie 72Odporność na Wojownika 78Odpornośc na Ninje 79Odporność na Sure 80Odporność na Szamana 8146 - Mikstury (ileś) % efekt podniesiony47 - Szansa na odzyskanie PŻ48 - Niewrazliwy na Omdlenia49 - Niewrazliwy na spowolnienie50 - Niewrazliwy na Upadek54 - Def 

 

7.By mozna bylo handlowac,wyrzucac itemy musisz zmienic antiflag

8,Blad tkwi w windows.dds przy wypakowywaniu locale_pl ten plik ulegl uszkodzeniu i ma 0B. by go naprawic musisz rozpakowac wejsc podmienic plik windows.dds . Lub stworz sobie pliki .eix ,.epk windows dds wrzuc do nich dobry plik windows.dds dodaj do index i nigdy Ci sie nie zepsuje.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/587696-dlwindowsdds-naprawa-interface/

Mozesz bardziej szczegółowo opisac punkt 7?

W 8 punkcie to mam rozpakowac locale_pl i tam jest ten plik windows.dds i mam wrzucic z innego clienta ten plik i podmienic tak>?

x

Opublikowano

7.Wchodzisz Navicat-->Player-->item_proto-->znajdujesz id lecisz w prawo znajdujesz antiflaf i zmieniasz :

 

33024 - nie można sprzedać u npc
33152 - nie można sprzedać u npc, nie można upuścić przedmiotu
41344 - nie można sprzedać u npc, nie można upuścić przedmiotu, nie można sprzedać w prywatnym sklepie
74112 - nie można sprzedać u npc, nie można upuścić przedmiotu, nie można sprzedać w prywatnym sklepie
237952 - nie można sprzedać u npc, nie można upuścić przedmiotu, nie można sprzedać w prywatnym sklepie, nie można umieścić w magazynie u dozorcy

 

8.Yes off course :)<3

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

7.Wchodzisz Navicat-->Player-->item_proto-->znajdujesz id lecisz w prawo znajdujesz antiflaf i zmieniasz :

 

33024 - nie można sprzedać u npc
33152 - nie można sprzedać u npc, nie można upuścić przedmiotu
41344 - nie można sprzedać u npc, nie można upuścić przedmiotu, nie można sprzedać w prywatnym sklepie
74112 - nie można sprzedać u npc, nie można upuścić przedmiotu, nie można sprzedać w prywatnym sklepie
237952 - nie można sprzedać u npc, nie można upuścić przedmiotu, nie można sprzedać w prywatnym sklepie, nie można umieścić w magazynie u dozorcy

 

8.Yes off course :)<3

Ale jak mam zmienic jak tu wszedzie jest nie mozna sprzedac i upuscic :D

x

Opublikowano

Aaa Ty chcesz by mozna bylo sprzedac,handlowac ;> nie doczytalem.. to bedziesz mial na zapas

 

Juz Ci daje id.

 

Daj antiflag: 0

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

To musisz znalesc taki ktory jest nie uszkodzony i podmienic, moze ktos dawal na mpc poszukaj albo wyciagnij z innego Clienta.

 

Nie dziala Ci bo plik jest uszkodzony co z reszta sam widzisz dzieje sie tak przy wypakowywaniu,dlatego najlepiej zrobic 2 pliki .eix,epk wrzucic do nich plik windows.dds dodac do index i nie ma prawa sie zepsuc

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

To musisz znalesc taki ktory jest nie uszkodzony i podmienic, moze ktos dawal na mpc poszukaj albo wyciagnij z innego Clienta.

 

Nie dziala Ci bo plik jest uszkodzony co z reszta sam widzisz dzieje sie tak przy wypakowywaniu,dlatego najlepiej zrobic 2 pliki .eix,epk wrzucic do nich plik windows.dds dodac do index i nie ma prawa sie zepsuc

Masz moze ten plik windows.dds z tabelka bonusy? Najlepie z clienta emperiusa

x

Opublikowano · Ukryte przez TCQ, 21 Grudnia 2012 - brak skanu
Ukryte przez TCQ, 21 Grudnia 2012 - brak skanu

Z emperiusa powiadasz? ;>

Proszę bardzo:

http://www.mediafire.com/?z90qs7z4td5z2p4

pIOuQ29.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...