Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadrat-Live[20slotów][LifeMc][WyspaPrzetrwania][1.4.5]{whitelist}


RatenWojownik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg

 

Info.png

 

strzalka.gifTYP:

strzalka.gifSloty:

strzalka.gifIP:

strzalka.gifPotwory:

strzalka.gifZwierzęta:

strzalka.gifPvP:

strzalka.gifPremium:

strzalka.gifNether:

strzalka.gifBialaLista:

 

 

Admin.png

 

pluginy.png

 

InfoDOt.png

Wzor

1.Nick

2.Imię

3.Wiek

4.Od ilu grasz w minecraft

5.Niby dlaczego jesteś ogarnięty?

6.Czemu chcesz tu grać?

7.Wiesz co to grief?

8.Jeśli tak to czy będziesz to robić?

1.Nick

2.Imię

3.Wiek

4.Od ilu grasz w minecraft

5.Niby dlaczego jesteś ogarnięty?

6.Czemu chcesz tu grać?

7.Wiesz co to grief?

8.Jeśli tak to czy będziesz to robić?

 

 

Na serwerze admini trolują dla zabawy i do zniszczenia

hu***** atmosfery :)

Admini nie korzystają z gm Nie można używać cheatow typu

X-ray

Fly hack

Nodus

Esp Player

:)

 

 

 

Refresh.

Opublikowano

1.Nick: Maniok

2.Imię: Marek

3.Wiek: 15

4.Od ilu grasz w minecraft: Od 2 Lat

5.Niby dlaczego jesteś ogarnięty?: Ponieważ staram się być kulturalny i kreatywny

6.Czemu chcesz tu grać?: Z nudów,Szukam Serwera gdzie będę mógł miło spędzić czas świąteczny

7.Wiesz co to grief?: Tak Wiem,Niszczenie cudzej własności

8.Jeśli tak to czy będziesz to robić?: Nie

Opublikowano

1.Nick

Wormseeker

2.Imię

Dawid

3.Wiek

15 lat

4.Od ilu grasz w minecraft O

d wersji 1.1 ( jakies 1-2 lata)

5.Niby dlaczego jesteś ogarnięty?

No bo jestem Troszke głupie to pytanie

6.Czemu chcesz tu grać? Poniewaz , Chcial bym Pograc na serwerze z Ogarniętymi ludźmi i Nagrywac na YT

7.Wiesz co to grief?

Grief moimi slowami jest to Niszczenie teranu np. wybuchy TNT itp

8.Jeśli tak to czy będziesz to robić?

NIe no stary chyba gram na serwie aby sie dobrze bawic .

Opublikowano

1.Nick - Rezor111

2.Imię - Paweł

3.Wiek - 13

4.Od ilu grasz w minecraft od - 2 lat

5.Niby dlaczego jesteś ogarnięty? - ponieważ nie trolluje , nie grifuje i du*y nie truje

;)

6.Czemu chcesz tu grać? - Zawsze chciałem zagrać na tego typu sevrerze

7.Wiesz co to grief? - Jest to niszczenie budowli innych graczy

8.Jeśli tak to czy będziesz to robić? - Nie , na 100% nie

Opublikowano

Nick:MiniRezi

Imię:Daniel

Wiek:16

Od ilu grasz w minecraft od:bety

Niby dlaczego jesteś ogarnięty:nie trolluje nie robię żartów które sprawią obraze i znam ortografie i nie zawracam głowy :D

Czemu chcesz tu zagrać ? :Wydaje mi się ze na serwerze będzię około 9/10 ludzi :D

Wiesz co to grief?:jest to niszczenie budowli innych graczy ale udaje że nie wiem co to jest :D

Jeśli tak to czy będziesz to robił ? :oczywiście że nie sprawdz poprzednie pytanie :D

 

Tak w ogóle podaj IP serwera bo patrz

 

strzalka.gif TYP:

strzalka.gif Sloty:

strzalka.gif IP:

strzalka.gif Potwory:

strzalka.gif Zwierzęta:

strzalka.gif PvP:

strzalka.gif Premium:

strzalka.gif Nether:

strzalka.gif BialaLista:

:D

Opublikowano

1.NickMrMajsterPL

 

2.ImięMarcin

 

3.Wiek15

 

4.Od ilu grasz w minecraft od 1.4

 

5.Niby dlaczego jesteś ogarnięty? Aco mam nie byc ogarniety jestem spokojny czasami moge zrobic jakis maly trololo ale zawsze przepraszam ale ta ogulnie to nierobie

 

6.Czemu chcesz tu grać? bo lubie takie serwery

 

7.Wiesz co to grief? tak wiem np:TNT,niszczenie domu lub jakiejs budowli

 

8.Jeśli tak to czy będziesz to robić? Nie lubie tego robic

Opublikowano

1.Nick hiszpan12341

2.Imię seba

3.Wiek 12

4.Od ilu grasz w minecraft ok.3 lat

5.Niby dlaczego jesteś ogarnięty? tak

6.Czemu chcesz tu grać? bo mało takich serwerów

7.Wiesz co to grief? oblepiane domu tandetnym przedmiotem

8.Jeśli tak to czy będziesz to robić?nie!!

 

Ale zrób 1.4.6

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...