Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak wyłączyć Wait Hacka na kamer modzie ?


ostrytrw

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakiego używasz WH ? Tego od Kamera ? Pobierz lepiej jeden z tych:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/624390-dlwh-by-pekuei-2012/

http://www.mpcforum.pl/topic/644518-dl-waithack-by-1ooproyt2/

http://www.mpcforum.pl/topic/745528-dl-waithack-by-g00d/

http://www.mpcforum.pl/topic/738344-dlwaithack-paradisemt2/

http://www.mpcforum.pl/topic/772570-dlwaithack-balantia/

http://www.mpcforum.pl/topic/771803-dlbalantia-wh-na-klienta/

http://www.mpcforum.pl/topic/770960-dlwh-na-serwery-prywatne-2010/

Opublikowano

wystarczy że wejdziesz do folderu z grą i znajdziesz plik mod_config.

otwierając go notatnikiem znajdź linijkę Waithack=On i zmień na Off.

Lub poprostu przy logowaniu do gry po prawej stronie masz opcje wyłączenia

Opublikowano

W mod_confing nie mam takiej linijki z waithackiem mam tylko takie:

AttackSpeed=300

WalkSpeed=200

ExpDonatePercent=50

RedPotion=80

BluePotion=70

WhisperLevel=(Lv%s) %s:

WhisperLevelMode=Off

HorseHack=On

FastExit=On

InGamePongChanger=Off

 

W w oknie logowania mam tylko: Odpychanie na koniu On / Off .

Bywalec
Opublikowano

Z oryginalnego klienta Metin'a skopiuj pliki PC i PC2 i podmień je u siebie w PACK'u.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...