Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.6] Nowy serwer otwarcie bety 22:00 Survival+ Frakcje! Jutro oficjalny start serwera !Start oficjalny jutro o 15!


takaks1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O 21:00 otwarcie

serwera beta ! Jutro oficjalny start ! O 15/16 Godz !!!!!Itemy zostaną po przejściu na oficjalny start !

 

 

 

informacje.png

 

 

 

 

 

 

strzalka.gif TYP: Survival + Frakcje !!!

 

 

 

 

 

strzalka.gif Sloty: 21 Będzie więcej !!! Spoko Koko będzie spoko bedzie więcej :P !!!

 

 

 

 

 

strzalka.gif IP: f10.owncraft.pl:25095

 

 

 

 

 

strzalka.gif Potwory: Ta

 

 

 

 

 

strzalka.gif Zwierzęta: Ta

 

 

 

 

 

strzalka.gif PvP: Ta

 

 

 

 

 

strzalka.gif Premium: Nein

 

 

 

 

 

strzalka.gif Nether: Ta

 

 

 

 

 

strzalka.gif BialaLista: Nein

 

 

 

 

 

 

 

admini.png

000 , Graihia

 

 

 

 

 

 

pluginy.png

Zaje bi s.t.e

 

 

 

 

 

 

inf.png

 

Kontakt gg: 40199999 !

Serwer na najnowsza wersje 1.4.6 !!

 

 

 

Rekrutacja na admin !!

 

 

 

 

Podania w komentarzach !!!

 

 

 

 

Wzór:

 

 

 

 

 

Wiek:

 

 

 

 

Imię:

 

 

 

 

Nick w grze:

 

 

 

 

Komendy 1/10:

 

 

 

 

Kontakt Skype/GG:

 

 

 

 

Dlaczego ty ?:

Opublikowano

Wiek:14

 

 

 

 

 

 

Imię:Hubert ale to istotne :O?

 

 

 

 

 

 

Nick w grze:MinecraftHubix (Premium)

 

 

 

 

 

 

Komendy 1/10:9,5 Ale te podstawowe najpotrzebniejsze 10/10

 

 

 

 

 

 

Kontakt Skype/GG:skype na pw gg 10097822

 

 

 

 

 

 

Dlaczego ty ?:Jestem ogarniety, opanowany emocjonalnie, mam dosc duzy staz w minecraft, lubie pomagac :)

 

Krotko ale na temat :D

Może jut­ro przyj­dzie szyb­ciej, gdy zaczniemy żyć te­raźniej­szością i przes­ta­niemy się mar­twić o przyszłość.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...