Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam 2-3 osób do granie na zmodowanym serwerze!


czapixx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IP:46.29.17.197:2594

Hasło: BRAK (SERWER NA HOSTINGU)

 

 

Co będziemy robić: Szukam osób do budowania, walka jest na drugim planie :). Serwer zmodowany, mapa generuje sie jako "CAVE" czyli niema dostepu do światła dziennego :).

 

Mody wgrane na serwer:

 

Jammy Furniture Mod - Akcesoria do domków, umywalki, krzesła itp.

 

Atmos Mobs - Różne żyjątka, najlepsze co może być to świetliki na mapie cave :))

 

Zombie Awarness - Stwory, stwory i jeszcze raz stwory! Moby słyszą cię i czują zapach krwi! Poziom gry jest naprawdę trudny!

 

DungeonPack - Spawnujące się dungeony i bossy :)

 

Legendary Beasts - To samo co wyżej, dobre dropy itp :)

 

Mutant Creatures - Bossy typu zombie hulk, ew wielki skaczący creeper na 4 nogach, mod jest super!

 

Twilight Forest - Nowa mapa typu "Narnia", bossy, nowe przedmioty itp.

 

Smart Moving - Czołganie się, wspinanie itp.

 

BWG 3 - Generator mapy typu CAVE

 

Szukam osób min 17+ lat, najlepiej z micro, ale nie koniecznie. Osoby ogarnięte :)

 

Ile osób:

1-3 myśle że będzie fajnie :)

 

Kontakt:

GG: 2878330

 

Linka z gotową paczką dostaniecie przed graniem, jeżeli będzie potrzeba to dam skana :)

 

Status: AKTUALNE

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...